5 najskuteczniejszych metod na promocję twojej firmy

Reklama zewnętrzna jest jedną z najstarszych metod reklamy – pozwala nam na przyciągnięcie uwagi konsumenta i zachęcenie go do skorzystania z danej oferty. Jakie metody reklamy tego typu są jednak najbardziej efektywne?

  1. Billboardy

To reklamy, które od razu rzucają się w oczy, ponieważ po prostu zajmują dużo przestrzeni. Aby osiągnąć dzięki nim maksymalną skuteczność, ważny jest atrakcyjny projekt graficzny, który natychmiast przyciągnie uwagę.

  1. Oklejanie pojazdów

To jedna z tych metod reklamy, która jest z nami od stosunkowo niedawna. Oklejać możemy różne samochody osobowe, dostawcze, środki komunikacji miejskiej. Jeśli chodzi o oklejanie samochodów Warszawa jest doskonałym przykładem, że to jedna z chętnie wybieranych metod promocji o wysokiej skuteczności.

  1. Reklama świetlna

Przekaz reklamowy może być widoczny nie tylko za dnia, ale również w trakcie noc. Reklama świetlna to sprawdzony wybór – możemy wybrać podświetlane kasetony reklamowe, litery 3D czy szyldy, które będą działały przez 24 godziny na dobę.

  1. Potykacze

To metoda reklamy, która także jest używana od niedawna. Potykacze najczęściej umieszczane są przed sklepami czy punktami gastronomicznymi, ale sprawdzają się również w trakcie różnych eventów. Szybko i skutecznie przekazują informacje.

  1. Ekrany LCD – telebimy

Działają podobnie do billboardów, ale prezentują filmy zamiast statycznego obrazu. Najlepsze efekty dają wtedy, gdy są umieszczone w często odwiedzanych punktach, na przykład w centrach miast, przy przejściach dla pieszych.

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276