AFISZ – o firmie

Nasza firma AFISZ ABC REKLAMY została założona po to, aby oferować kompleksowe i profesjonalne usługi reklamowe. W tym zakresie jesteśmy całkowicie gotowi do pomocy i na swoim koncie mamy już wiele zrealizowanych projektów dla klientów z całej Polski. Mamy nadzieję, że Państwo również zdecydują się na skorzystanie z naszych usług i będzie to początek udanej współpracy!

Nasza firma rozpoczęła działalność w 1995 roku. Początkowo zajmowaliśmy się tylko świadczeniem usług poligraficznych, ale szybko dołączyły do nich również usługi takie jak reklama outdoor, czyli zewnętrzna, która obecnie jest naszą specjalnością. Aktualnie nasza oferta jest znacznie szersza i prowadzimy kompleksową obsługę marketingową w różnych mediach, także mediach masowych.

Głównym celem naszej agencji jest świadczenie fachowych usług reklamowych, w czym mamy wieloletnie doświadczenie. Aktualnie prowadzimy również współpracę z wieloma innymi wykonawcami, dzięki czemu świadczymy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Oprócz standardowych nośników reklam jesteśmy w stanie zaoferować Państwu realizację tych nietypowych, które projektujemy indywidualnie.

Nasze najważniejsze atuty to przede wszystkim:

  • szeroka gama usług do wyboru – z nami mogą Państwo promować się w różnych mediach
  • kompleksowa obsługa – obejmuje ona usługi projektowe, wykonawcze i montażowe
  • przystępne ceny – jesteśmy konkurencyjni i każde zlecenie wyceniamy indywidualnie
  • wieloletnie doświadczenie – w branży działamy już od lat i znamy ją na wylot
  • indywidualne podejście do każdego klienta – niezależnie od tego, czy zamawiają Państwo tablicę reklamową, stronę WWW z e-marketingiem czy banery, jesteśmy gotowi do pomocy
  • terminowość – realizujemy nasze usługi przed umówionym terminem
  • miła obsługa klienta – wybierając nasze usługi, mogą mieć Państwo pewność fachowej i miłej obsługi

Posiadamy nowoczesne zaplecze, dzięki któremu jesteśmy w stanie przygotowywać dla Państwa różnego rodzaju nośniki reklamowe wyróżniające się najwyższą jakością. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników posiadających szeroką praktykę w branży marketingowej, którzy są stale do Państwa dyspozycji w zakresie realizacji działań reklamowych.

Dzięki temu, że każdy z naszych klientów otrzymuje od nas profesjonalne wsparcie, jesteśmy w stanie osiągnąć tak dobre wyniki, które potwierdzone są również naszymi pozytywnymi referencjami. Mamy przy tym nadzieję, że będą mogli Państwo również dołączyć do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów.

Zapraszamy do wybrania reklamy z AFISZ ABC REKLAMY!

Gdy są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług, wystarczy tylko skontaktować się z nami, aby uzgodnić szczegóły realizacji zlecenia. Możemy omówić je przez internet lub też umówić się z Państwem na spotkanie, podczas którego będziemy mogli zaprezentować nasze propozycje i doradzić Państwu w doborze najlepszych metod promocji w wyznaczonym budżecie.

Siedziba naszej agencji znajduje się Mieście Stołecznym Warszawa, ale jesteśmy dostępni w naszych oddziałach regionalnych znajdujących się w miastach: Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Katowice oraz Łódź. Obsługujemy również okoliczne miejscowości.

Jako że zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji w razie dodatkowych pytań. Prosimy o przekazanie ich drogą e-mailową lub też telefonicznie – odpowiemy wówczas wyczerpująco i będziemy mogli także doradzić najlepsze rozwiązania i wykonać dla Państwa wycenę usług.

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszych usług w agencji AFISZ ABC REKLAMY!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276