Litery 3D

Nasza agencja AFISZ abc reklamy zajmuje się przygotowywaniem liter przestrzennych 3D w różnych kształtach i wymiarach. Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje projektowanie liter, ich realizację, a także montaż. Dzięki nam mogą Państwo zaprezentować swoją firmę w efektowny sposób i przyciągnąć wielu nowych klientów.

Dzisiaj litery 3D stanowią jedną z najczęściej wybieranych metod reklamy zewnętrznej montowanej na elewacjach budynków firm. Litery mogą być używane zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzach. Mogą być również podświetlone – taka reklama świetlna prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Możliwości kreacji kształtów i kolorów są niemalże nieograniczone – najczęściej literki blokowe tego rodzaju formują się w nazwę firmy, ale również mogą one odzwierciedlać logo firmy czy zawierać dodatkowe elementy graficzne.

Litery przestrzenne, w tym podświetlane cechują się pełną gamą zalet:

  • są nowoczesnym i efektywnym środkiem promocji na zewnątrz i we wnętrzach
  • mogą być wykonane w różnych wariantach kształtów i kolorów
  • dzięki podświetleniu działają przez 24 godziny na dobę
  • są wykonane z wytrzymałych i odpornych na czynniki atmosferyczne materiałów

Litery reklamowe wykonujemy z różnych materiałów, które dobieramy do miejsca montażu. Do wnętrz najczęściej wybierane są litery ze styroduru, które dzięki specjalnemu wykończeniu są gładkie i atrakcyjne dla oka – mogą być też podświetlone z zewnątrz.

Wykonujemy również litery przestrzenne z wewnętrznym podświetleniem. Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości diody LED, które powodują, że podświetlenie jest równomierne, nie pobierają one dużej ilości energii i wyróżniają się wydłużoną żywotnością.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Nasza agencja AFISZ abc reklamy posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie marketingu – reklama zewnętrzna jest jedną z naszych specjalności. Jeżeli interesują Państwa atrakcyjnie prezentujące się litery w 3D, jesteśmy całkowicie do dyspozycji. Nasza firma zapewnia szybką i terminową realizację zamówień w przystępnych cenach wraz z montażem – wykorzystujemy usługi podnośnikowe.

Warszawa jest siedzibą naszej agencji, ale usługi świadczymy także dla klientów z innych miejscowości, w których działają nasze oddziały. Są to Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice, Gdańsk, Łódź.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji. Nasi pracownicy będą mogli wówczas zaprezentować Państwu bliżej naszą ofertę i przygotować indywidualną wycenę.

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszych usług w agencji AFISZ abc reklamy!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276