Szyldy, plansze, tablice wolnostojące

Zajmujemy się projektowaniem i realizacją szyldów, plansz i tablic wolnostojących – dzięki tej formie promocji mogą Państwo zaprezentować się w przestrzeni publicznej i przyciągnąć nowych klientów.

Dostępne w naszej ofercie szyldy reklamowe, plansze i tablice wolnostojące mają wszechstronne zastosowanie. Jako szyldy możemy potraktować ponadto aplikacje świetlne, na przykład kasetony świetlne oraz litery 3D, które spełniają swoją rolę również po zmroku.

Są one używane zarówno w reklamie, jak i również mogą pełnić funkcję informacyjną. Dzisiaj, za sprawą nowoczesnych technik produkcji, mogą uzyskać dowolną formę, co powoduje, że można dostosować je do każdego zastosowania. Mogą służyć one zarówno do prezentacji logo i danych adresowych firmy, jak i również mogą prezentować reklamę na dużej powierzchni umieszczonej w przestrzeni przydrożnej lub miejskiej.

Każda tablica reklamowa, szyld i plansza w naszej ofercie wykonane są z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów – mogą być również umieszczane na zewnątrz, ponieważ są odporne na warunki atmosferyczne i będą prezentować przekaz estetycznie przez lata. Tylko od klienta zależy, jakie informacje mają znaleźć się na powierzchni – my dołożymy wszelkich starań, aby wyglądała ona atrakcyjnie.

Naszym klientom zapewniamy również usługi montażowe – korzystamy z usług firmy świadczącej wynajem podnośników, dzięki czemu jesteśmy w stanie zamontować tablice reklamowe i tablice informacyjne także na wysokości.

Gdy chcą Państwo skorzystać z naszych usług, zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276