Folia One-Way-Vision – co warto o niej wiedzieć?

Oklejenie samochodu czy witryny sklepowej folią wcale nie musi oznaczać, że światło docierające do wnętrza przez szkło będzie całkowicie zablokowane. W tym celu stosuje się specjalne folie określane jako One-Way-Vision, w skrócie OWV. Co warto o nich wiedzieć?

Folie One-Way-Vision to specjalne folie o perforowanej – oczkowanej powierzchni. Otwory rozmieszczone są na niej w sposób równomierny, dlatego też tworzą jednolity efekt, a przy uzyskać można dzięki nim efekt półprzepuszczalności światła docierającego do wnętrza. Osoba znajdująca się za folią OWV widzi to, co znajduje się na zewnątrz, natomiast z zewnątrz widoczna jest reklama.

Oczywiście, folie tego rodzaju mogą być zadrukowane zgodnie z projektem. Wydruki są wtedy bardzo dobrze widoczne z dalszej odległości, chociaż mogą wydawać się nieco wyblakłe w porównaniu z ze zwykłymi foliami. Z bliska widać z kolei oprócz nadruku wspomniane otwory, które przepuszczają światło.

Folie One-Way-Vision są wykorzystywane do oklejania różnego rodzaju nawierzchni:

  • witryny sklepowych
  • elewacji szklanych
  • szyb pojazdów
  • oraz innych nawierzchni szklanych

Wobec tego jeżeli chcesz zdecydować się na oklejanie samochodu czy witryny, w takim przypadku wykorzystanie folii OWV to bardzo dobry wybór. Chociaż jest ona droższa od zwykłej folii, to jednak efekt, jaki można z nią uzyskać, powoduje, że jest ona chętnie wybierana przez klientów pracowni reklamowych.

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276