Kasetony świetlne

Reklama, która przyciąga wzrok zarówno w ciągu dnia, jak i nocą – kasetony świetlne to nasza propozycja przeznaczona dla klientów szukających reklamy o wszechstronnym zastosowaniu. W naszej agencji AFISZ abc reklamy zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę w realizacji tych artykułów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Nowoczesne kasetony podświetlane to propozycja przeznaczona dla wszystkich klientów szukających reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Dzięki temu, że są one realizowane z trwałych, odpornych na czynniki atmosferyczne materiałów, mogą być zamontowane na elewacji budynku lub też na specjalnych konstrukcjach.

Wśród głównych atutów kasetonów reklamowych znajdują się:

  • wysoka skuteczność – natychmiast przyciągają wzrok i mogą działać 24 godziny na dobę w ciągu dnia i w nocy
  • wszechstronność – kasetony reklamowe mogą służyć do promocji w różnych branżach, mogą mieć zróżnicowane wielkości i kształty
  • trwałość – dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów gwarantują trwałość na lata i będą przyszłościową inwestycją w reklamę i wizerunek firmy

Tego rodzaju reklamy podświetlane mogą być dopasowane do życzeń klienta – przygotowujemy je w różnych wariantach wzorniczych, między innymi w kształtach kwadratowych, prostokątnych, okrągłych czy odzwierciedlających logo firmy.

Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały, między innymi pleksi i poliwęglan z profilami aluminiowymi, płyty dibond, oferujemy też kasetony z licem winylowym. Dla efektownego wyglądu po zmroku kaseton podświetlany możemy wyposażyć oświetlenie LED, które gwarantuje wydłużoną żywotność oraz energooszczędność.

Zapraszamy do zamówienia kasetonów w naszej agencji!

Jeżeli interesuje Państwa kaseton reklamowy, w naszej agencji AFISZ abc reklamy jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji. Każdy z naszych klientów otrzymuje obsługę na najwyższym poziomie, która obejmuje doradztwo w doborze najlepszych artykułów, ich projektowanie na indywidualne zamówienie, a także usługi wykonawstwa oraz montażu. Wykonujemy także montaż na wysokości – współpracujemy z firmą świadczącą usługi podnośnikowe.

Siedziba naszej firmy to Warszawa, ale usługi świadczymy także dla klientów z innych miejscowości, gdzie znajdują się nasze oddziały – Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice, Gdańsk, Łódź. Działamy również w okolicach tych miast.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji. Czekamy na kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

AFISZ abc reklamy – kasetony reklamowe Warszawa i inne miejscowości – zapraszamy serdecznie!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276