Kasetony świetlne

Dzięki kasetonom świetlnym mogą Państwo zaprezentować swoją firmę w przestrzeni publicznej zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. W AFISZ abc reklamy wykonujemy kompleksowe usługi w ramach projektowania, produkcji i montażu kasetonów – zapewniamy najwyższą jakość obsługi i przystępne ceny.

Obecnie kasetony świetlne są jedną z najbardziej popularnych reklam używanych na zewnątrz. Mogą być one stosowane zarówno w celach promocyjnych, jak i również informacyjnych, dlatego mają wszechstronne zastosowanie.

Podświetlane kasetony reklamowe mogą być wykonane w dowolnym kształcie, wielkości i kolorystyce. Wykonujemy je z profili aluminiowych, pleksi oraz poliwęglanu, a także z płyt dibond i z licem winylowym, co powoduje. Są to wysokiej jakości materiały, które gwarantują wysoką trwałość i estetyczny wygląd. Dzięki temu, że stosujemy do nich nowoczesne oświetlenie LED, są one jednocześnie energooszczędne, dlatego korzystanie z nich nie jest związane z wysokimi kosztami.

Jako reklama świetlna kasetony najczęściej montowane są na elewacjach budynków, ale również mogą być zainstalowane na specjalnych konstrukcjach lub na słupach, przyciągając wzrok od razu. Nasza firma wykorzystuje podnośniki do montażu na wysokości.

Świadczymy usługi kompleksowo – do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, aby zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Gdy potrzebne są kasetony reklamowe, Warszawa i AFISZ abc reklamy to sprawdzony wybór, z którego skorzystało już wielu klientów.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276