Litery przestrzenne 3D

Ta estetyczna i nowoczesna forma reklamy wybierana jest obecnie coraz częściej. Dzięki niej mogą Państwo przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów na swoją firmę i zachęcić ich do skorzystania z oferty. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

W agencji AFISZ ABC REKLAMY wychodzimy naprzeciwko potrzebom naszych klientów – dzięki temu, że wielu z nich poszukuje obecnie liter przestrzennych, także posiadamy je w naszej ofercie w szerokiej gamie wariantów do wyboru. Przygotowujemy je z materiałów najwyższej jakości, które pozwalają na montaż nie tylko we wnętrzach, ale również na zewnątrz.

Najważniejsze zalety liter przestrzennych 3D:

  • wyróżniają się eleganckim wyglądem – są nowoczesną formą reklamy o wysokiej skuteczności
  • mogą odzwierciedlać logo firmy – dzięki wykonaniu go w 3D jest ono jeszcze lepiej widoczne
  • mogą być montowane we wnętrzach i na zewnątrz – to powoduje, że mają one wszechstronne zastosowanie
  • litery podświetlane dzięki wyposażeniu w podświetlenie sprawdzają się jako reklamy świetlne i pełnią swoją rolę nie tylko w ciągu dnia, ale i w nocy

Litery 3D służą przede wszystkim do prezentacji informacji takich jak nazwa firmy oraz jej logo, a także inne elementy graficzne. Dzięki temu możliwe jest wykonanie ich zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta co do ich wielkości, kształtu, kolorystyki, a nawet podświetlenia.

Jako że litery blokowe są przycinane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, mają czystą linię i można wykonać je również w bardziej skomplikowanych kształtach. Trójwymiarowość liter powoduje, że wyróżniają się one na tle elewacji lub ściany, a możliwość ich podświetlenia sprawia, że mogą pełnić swoją rolę 24 godziny na dobę.

Rodzaje liter przestrzennych

Dzięki pełnej gamie różnych materiałów do wyboru wykonujemy litery przestrzenne w różnych wariantach zależnie od tego, czy mają być one przeznaczone do montażu wewnątrz budynku, czy też na zewnątrz.

  • Podświetlane litery przestrzenne z taśmy aluminiowej z licem z pleksi lub poliwęglanu – są to najbardziej popularne litery, które cechują się wysoką wytrzymałością i trwałością. Lico może być wykonane w różnych kolorach. Od środka litery w 3D są podświetlane z użyciem LED-ów w odpowiedniej barwie i natężeniu.
  • Litery 3D bez oświetlenia z pleksi, PCV, dibondu, litery ze styroduru – litery te wykonane są z materiału w wybranej kolorystyce, bez podświetlenia, ale mogą być one oświetlone z zewnątrz lub podświetlone od spodu, co powoduje, że także mogą atrakcyjnie prezentować się na podłożu po zmroku.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Nasza agencja AFISZ ABC REKLAMY zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług – doradzamy klientom w doborze odpowiednich liter przestrzennych, które będą pasowały do planowanego miejsca montażu, zajmujemy się ich projektowaniem oraz realizacją – dysponujemy nowoczesnym zapleczem pozwalającym nam na realizację zleceń w krótkich terminach. Także zajmujemy się świadczeniem usług montażowych.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony z tego, co możemy mu zaoferować – fachowa obsługa, przystępne ceny, kompleksowe rozwiązania oraz indywidualne podejście powoduje, że nasze usługi to najlepszy wybór. Oferujemy także tablice reklamowe, szyldy, kasetony świetlne, reklamę na pojazdach, roll-upy, stojaki, oklejamy witryny, wykonujemy druk. Prowadzimy też usługi w zakresie e-marketingu, dostarczamy gadżety reklamowe. Pełna oferta zaprezentowana jest na naszej stronie.

Działamy w największych miastach w Polsce – Warszawa to nasza siedziba, ale również jesteśmy dostępni w miastach: Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Katowice oraz Łódź, a także w okolicznych miejscowościach.

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszych usług w agencji AFISZ ABC REKLAMY!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276