Litery przestrzenne 3D

 
Wyposażone w oświetlenie wewnętrzne litery przestrzenne są bardzo efektowną formą reklamy świetlnej. Za sprawą nowoczesnych technologii produkcji oraz wysokiej jakości materiałów wyróżniają się estetyką i trwałością, co powoduje, że są one jedną z popularnych form reklamy zewnętrznej.

W naszej pracowni zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem liter przestrzennych na zamówienie klienta. Dzięki temu, że posiadamy nowoczesne zaplecze, jesteśmy w stanie stworzyć na zamówienie litery podświetlane odpowiadające całkowicie Państwa oczekiwaniom, a przy tym w przystępnych cenach.

 
Podświetlane litery 3D wyróżniają się wieloma zaletami:

są bardzo skutecznym środkiem promocji
mogą być wykonane w dowolnej wielkość i kształcie
są wytrzymałe i trwałe oraz odporne na czynniki atmosferyczne
mogą być podświetlane lub stosowane bez oświetlenia
literki 3D podświetlane są widoczne przez 24 godziny na dobę – podczas dnia i w nocy

Litery wykonujemy z dostarczonych nam projektów – klienci najczęściej decydują się na litery takie jak w logo, ale również jesteśmy w stanie zaprojektować je zgodnie z Państwa życzeniami. Zatrudniamy kreatywnych grafików i jesteśmy dzięki temu w stanie stworzyć nowoczesne aplikacje od razu przyciągające wzrok.

W naszym asortymencie stosujemy niezawodne rozwiązania – posiadamy standardowy model liter z oświetleniem wewnętrznym, oparty na aluminiowej taśmie 3D, a także wykonujemy litery przestrzenne bez oświetlenia, które bazują na poliestrze ekstrudowanym typu styrodur, pleksi, PCV oraz dibondzie. Dzięki temu nasze aplikacje są niezawodnym pomysłem na wyróżnienie Państwa firmy.

Podświetlane litery przestrzenne z taśmy aluminiowej

Litery 3D wykonujemy z taśmy aluminiowej w dowolnym kolorze, o szerokości odpowiedniej do wielkości liter. Lico liter lub dowolnej grafiki 3D wykonujemy na arkuszach pleksi lub poliwęglanu w zależności od formatu grafiki oraz przewidzianej trwałości.

Stosujemy energooszczędne oświetlenie LED, odpowiednio dobierając siłę świecenia oraz barwę modułów LED dla zapewnienia właściwego efektu świetlnego. W ten sposób litery są doskonale widoczne z daleka także nocą.

Litery 3D bez oświetlenia z pleksi, PCV, dibondu, styroduru

Możliwe jest również wykonanie liter lub grafiki przestrzennej w wersji bez oświetlenia, w materiałach twardych, w tym w takich jak pleksi, PCV, dibond, lub poliester ekstrudowany, inaczej styrodur lub XPS.

Najczęściej wybieranym modelem są litery wykonane ze styroduru, które można wykonywać w dowolnych grubościach. Styrodur powstaje z pianki zamkniętokomórkowej, dlatego też jego struktura jest jednorodna. Wyróżnia się również odpornością na wodę i bardzo wysoką trwałością, a przy tym jest lekki i łatwy w montażu.

Montaż liter przestrzennych

Litery przestrzenne montowane są najczęściej na fasadach budynków, ale również można zastosować je we wnętrzach. Klienci najczęściej decydują się na ich umieszczenie przy recepcji czy też przy drzwiach wejściowych do siedziby firmy. W naszej pracowni zapewniamy fachową pomoc w wykonaniu ich prawidłowego montażu.

Jesteśmy gotowi do pomocy!

Gdy nie wiedzą Państwo, co wybrać w celu efektownej prezentacji swojej firmy, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Przygotujemy dla Państwa indywidualny projekt, służymy profesjonalnym wsparciem technicznym, jesteśmy gotowi nawet na najbardziej skomplikowane zamówienia.

Zamówienia: + 48 501 067 276