Naklejki magnetyczne na samochód

Jeżeli interesuje ci oklejenie samochodu, ale z drugiej strony nie chcesz pokrywać go foliami na stałe, w takim przypadku masz jeszcze jedno rozwiązanie – to naklejki magnetyczne, które obecnie można zamówić w wielu firmach zajmujących się oklejaniem pojazdów.

Magnetyczne naklejki przeznaczone na samochód są bardzo dobrym wyborem wtedy, gdy pojazd używany jest zarówno jako firmowy, jak i jako prywatny. Gdy użytkownik nie chce cały czas posiadać oznaczenia swojej firmy czy też innego przekazu na karoserii, może wtedy zamontować lub zdemontować taką naklejkę wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba.

Obecnie firmy, które zajmują się oklejaniem samochodów, oferują często także naklejki magnetyczne na samochód. Można zamówić je praktycznie w dowolnym rozmiarze, ale trzeba pamiętać o tym, że najlepiej prezentują się na równej nawierzchni, która nie będzie zbyt mocno zaokrąglona. W związku z tym są one najczęściej umieszczane na masce samochodu, na drzwiach lub też z tyłu na klapie bagażnika.

Do produkcji naklejek tego rodzaju wykorzystuje się specjalne magnetyczne podkłady, które bardzo dobrze przylegają do karoserii i nie opadają z niej w trakcie jazdy. Z zewnątrz są one wykończone nadrukami zaprojektowanymi zgodnie z życzeniem klienta, a także pokrywane foliami, które powodują, że są one odporne na czynniki pogodowe.

Zatem jeżeli szukasz alternatywne to rozwiązania dla oklejenia pojazdu, wtedy naklejki na samochód na zamówienie tego rodzaju to strzał w dziesiątkę!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276