Jako zespół z wieloletnim doświadczeniem w produkcji reklam, pragniemy Państwu zaoferować profesjonalne usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa nośników reklamy różnych typów i przeznaczeń.

Nasze usługi włączają oznakowanie i wizualizację wnętrz, obiektów, otwartej przestrzeni miejskiej i przydrożnej. Oferujemy między innymi:

Poza standardowymi modelami reklam umożliwiamy Państwu realizację nietypowych i indywidualnie zaprojektowanych form reklamy.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, doradzając i dobierając takie rozwiązania, które w danym miejscu sprawdzą się najlepiej. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz śledzeniu najnowszych trendów branżowych nasza reklama zewnętrzna – outdoorowa wyróżnia się swoją estetyką i celnością na tle konkurencji i będzie dla Państwa najlepszym wsparciem w dążeniu do obranych celów.

Nie eksperymentujemy kosztem klientów. Do osiągnięcia wysokiej jakości usług używamy odpowiedniego sprzętu, sprawdzonych technologii produkcji, najwyższej jakości materiałów zgodnie z przeznaczeniem realizowanej aplikacji oraz warunkami, w jakich zostanie ona zastosowana.

Mamy nadzieję, że zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej oferty – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Afisz: Projekty, realizacje i montaż

Ponieważ reklama zewnętrzna taka jak szyldy, litery przestrzenne, kasetony czy stojaki lub jakiejkolwiek inna aplikacja informacyjna i reklamowa wymaga odpowiedniego zaprojektowania i wykonania, co nierzadko jest zadaniem złożonym, a czasem nawet skomplikowanym, dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania całkowicie.

Realizujemy zarówno projekty powierzone, jak również sami możemy stworzyć projekt od podstaw, a dzięki doświadczeniu oraz kreatywności naszych grafików podejmujemy również ryzyko trudnych realizacji. Każdy z naszych klientów otrzymuje dzięki temu indywidualne wsparcie zarówno na etapie projektowania, jak i również wykonawstwa i montażu aplikacji.

Podczas spotkań staramy się jak najdokładniej omówić szczegóły zlecenia z klientem, aby zastosowanie danej aplikacji już jako gotowy produkt naszego wykonania odniosło oczekiwany skutek. Nasze propozycje zawsze ilustrujemy szczegółowymi projektami i wizualizacjami i jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa sugestie, ponieważ Państwa zadowolenie jest naszym głównym celem.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące współpracy z naszą pracownią, jesteśmy do dyspozycji.

foto reklam RGB png 72dpi
sdaf
INFOLINIA: +48 501 067 276