Oklejanie samochodu

Państwa samochód może stać się również mobilną reklamą, która nie tylko będzie od razu przyciągała wzrok, ale również będzie bardzo tania w użytkowaniu, ponieważ wystarczy tylko jednorazowy wydatek. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług!

Dzisiaj coraz więcej firm posiada własne pojazdy, zarówno osobowe, jak i dostawcze, w związku z tym reklamy na samochodach stały się dzisiaj tak popularne. Istnieje możliwość oklejenia samochodu całkowicie lub też oklejenie samochodu może być tylko częściowe.

Możliwości są naprawdę nieograniczone, a co więcej, pojazd może mieć oklejoną nie tylko karoserię, ale również okna z wykorzystaniem specjalnych folii perforowanych. To powoduje, że reklama na samochód jest niezawodnym rozwiązaniem w przystępnej cenie.

Najważniejsze zalety oklejenia samochodu:

  • firma uzyskuje dużą przestrzeń reklamową, którą daje jej użytkowany pojazd
  • przystępne ceny, ponieważ koszt ponosi się tylko jednokrotnie
  • samochód może być oklejony całościowo lub częściowo
  • folie na karoserię powodują jej dodatkowa ochronę i pozwalają na zakrycie ewentualnych niedoskonałości
  • wtedy, gdy samochód nie ma być już użytkowany jako firmowy, istnieje możliwość demontażu folii bez ryzyka uszkodzenia karoserii

Te zalety powodują, że aktualnie reklama na samochód jest tak popularnym rozwiązaniem, dostępnym cenowo praktycznie dla każdej firmy, która chce postawić na skuteczną i tanią promocję, aby stać się widoczna w przestrzeni publicznej.

Oklejanie samochodów – rodzaje folii

Do oklejania samochodów wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości folie gwarantujące optymalną trwałość i odporność na czynniki atmosferyczne i promieniowanie UV – stosujemy specjalne zabezpieczenie laminatem.

Na okna stosujemy specjalne folie perforowane (One Way Vision), które pozwalają na prezentację nadruku z zewnątrz, ale jednocześnie nie blokują one widoku, dlatego też są one bezpieczne dla kierowcy.

Wykonujemy także naklejki magnetyczne na samochód – mogą być one łatwo zdemontowane z karoserii i zamontowane ponownie dzięki warstwie magnetycznej. Najlepiej sprawdzają się na samochodach jednocześnie pełniących rolę firmowych i prywatnych.

Przed rozpoczęciem oklejenia pojazdu wykonujemy wizualizację – dzięki niej mogą Państwo przekonać się, jak oklejanie aut będzie mogło wyglądać po wykonaniu usługi. Na tej podstawie możemy również wykonać poprawki.

Profesjonalne usługi reklamy zewnętrznej – zapraszamy!

Jeżeli interesuje Państwa oklejanie auta, jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji. W tej dziedzinie posiadamy szerokie doświadczenie i współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami zajmującymi się od lat świadczeniem usług tego rodzaju. Nasi projektanci graficzni będą mogli przygotować dla Państwa taki projekt grafiki na samochód, która będzie idealnie wpisywała się w Państwa potrzeby.

Jeżeli interesuje Państwa oklejanie samochodów, cennik w naszej firmie jest bardzo atrakcyjny. Ceny zależne są przede wszystkim od modelu pojazdu, powierzchni reklamy, a także od usług dodatkowych. Prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania indywidualnej wyceny.

Wykonujemy oklejanie samochodów w największych miastach w Polsce – Warszawa to nasza siedziba, ale ponadto jesteśmy dostępni w miastach: Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Katowice oraz Łódź i w okolicznych miejscowościach.

Nasza oferta obejmuje także szeroką gamę innych usług w ramach reklamy zewnętrznej – oferujemy klientom tablice reklamowe i informacyjne, kasetony podświetlane, wykonujemy litery przestrzenne 3D, zajmujemy się również oklejaniem witryn i systemami wystawienniczymi – roll-up, standy i inne. Ponadto prowadzimy usługi w zakresie marketingu internetowego, dostarczamy gadżety reklamowe, druki firmowe.

AFISZ ABC REKLAMY – oklejanie samochodów Warszawa – zapraszamy Państwa do wybrania naszych usług!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276