Oklejanie szyb i witryn

Siedziba Państwa firmy może stać się dobrym miejscem do prezentacji informacji na temat jej oferty – jeżeli budynek posiada duże witryny lub zwykłe okna, wówczas one również mogą stać się miejscem do umieszczenia przekazu reklamowego. Nasza agencja oferuje profesjonalne oklejanie szyb i witryn – zachęcamy do wybrania naszych usług!

Okna, drzwi i witryny tworzą przestrzenie wpuszczające do wnętrza odpowiednią ilość światła, ale również mogą one stać się miejscem prezentacji informacji i reklamy bez jednoczesnego zaciemniania wnętrza. Oklejanie witryn i innych szyb wykonuje się głównie z wykorzystaniem foli perforowanych, które z zewnątrz prezentują nadruk, natomiast od środka budynku nie powodują zablokowania widoku.

Najważniejsze zalety oklejania szyb i witryn to:

  • niskie koszty związane z promocją – należy zapłacić jednorazowo za wykonanie i montaż folii
  • różnorodne możliwości komponowania grafik oraz folii na szybach
  • łatwy demontaż z szyby, bez ryzyka jej uszkodzenia
  • wysoka odporność na warunki pogodowe
  • możliwość zaciemnienia wnętrza i poprawy jego prywatności

Do oklejania szyb i witryn wykorzystywane są różnego rodzaju folie, które mogą być dopasowane indywidualnie do przestrzeni, w której mają się znaleźć. Najbardziej popularne to wspomniane już folie perforowane, które nazywane są One-Way-Vision. Gwarantują one dobrą przepuszczalność światła przy nieprzezroczystości kolorów z zewnątrz. Również stosowane są folie bez perforacji, a także folie bez tła – wycinane ploterem, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie różnego rodzaju kształtów naklejek. Popularnym wyborem są także folie mrożone, czyli piaskowane, które zapewniają prywatność we wnętrzach, rozpraszając światło.

Profesjonalne oklejanie szyb i witryn

Nasza firma zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług oklejania witryn, drzwi i okien. Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości folie i zajmujemy się realizacją projektów graficznych na zamówienie klientów, dlatego jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa taką reklamę, która będzie pasowała do danej przestrzeni. Zapewniamy jednocześnie profesjonalne usługi montażowe – współpracujemy z firmami świadczącymi usługi podnośnikowe, dlatego możemy wykonać montaż także na wysokości.

Warszawa jest siedzibą naszej agencji, ale również jesteśmy do Państwa dyspozycji w innych miastach, gdzie znajdują się nasze oddziały: Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice, Gdańsk, Łódź.

Gdy chcą Państwo skorzystać z naszych usług, pozostajemy stale do dyspozycji. Prosimy o przekazanie nam pytań e-mailowo lub o skontaktowanie się z nami telefonicznie.

AFISZ abc reklamy – oklejanie witryn Warszawa – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276