Oklejanie szyb i witryn

Siedziba firmy, sklep czy salon sprzedaży są bardzo dobrymi miejscami do prowadzenia działań reklamowych. Są one jeszcze łatwiejsze wówczas, gdy wybierze się oklejanie witryn, drzwi i okien – jest to usługa dostępna również w naszej ofercie w agencji AFISZ ABC REKLAMY, dlatego zachęcamy do zapoznania się z nią bliżej!

Witryna, okno czy drzwi to powierzchnia, która może być wykorzystana na reklamę. Raz oklejona może służyć przez lata i nie będzie wymagała żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Może przyciągać wzrok klientów i zachęcać ich do wejścia do środka i skorzystania z oferty. Oklejanie witryn i innych powierzchni szklanych polega na wykonaniu projektu folii, nadruku, a następnie jej montażu na odpowiednio przygotowanym szkle. Do realizacji zlecenia wykorzystujemy różne typy folii, o których piszemy poniżej.

Najważniejsze zalety oklejania szyb:

  • niskie koszty promocji – wystarczy tylko ponieść je jednorazowo
  • szerokie zastosowanie ze względu na możliwości projektowe
  • wiele typów folii do oklejania do wyboru
  • brak uszkodzeń szyb, folie można odkleić w dowolnym momencie
  • odporność na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne

Te zalety powodują, że obecnie oklejanie witryn, drzwi i okien to popularna usługa wybierana przez wiele firm, którym zależy na przyciągnięciu nowych klientów. Są to sklepy działające w wielu branżach, gabinety lekarskie i stomatologiczne, gabinety weterynaryjne, banki, instytucje finansowe, salony sprzedażowe i inne firmy.

Rodzaje folii do oklejania

Do oklejenia powierzchni szklanych stosuje się różne typy folii – mogą one pokrywać całą powierzchnię witryny, okna czy drzwi, ale również mogą znajdować się na ich części. Folie mogą być również drukowane w pełnym kolorze lub tylko jednokolorowe. Szeroka gama folii do oklejania powoduje, że szyby mogą uzyskać dowolny wygląd zgodnie z życzeniami klientów.

  • Folie z nadrukiem pełnokolorowym – mogą być wykorzystane do oklejenia szyb całościowo lub częściowo, zaciemniają wnętrze, nie przepuszczając światła do środka, co powoduje, że używane są tam, gdzie ważne jest zapewnienie dodatkowej prywatności.
  • Folie wycinane ploterem – są to folie bez tła, które nie zaklejają całych witryn, mogą mieć postać napisów, logo firmy czy innych elementów, najczęściej umieszczane są częściowo na szybie.
  • Folie perforowane One Way Vision – w tym przypadku stosuje się folie dające efekt lustra weneckiego, a mianowicie z zewnątrz prezentują one wydruk, natomiast od środka pozwalają na uzyskanie widoczności, ale tylko wtedy, gdy w pomieszczeniu jest ciemniej niż na zewnątrz.
  • Folie mrożone, piaskowane – są to folie, które dają efekt piaskowanej szyby czy mrożonego szkła, które rozpraszają światło i poprawiają prywatność, najczęściej naklejane są częściowo, mogą być wycinane.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

W naszej agencji AFISZ ABC REKLAMY oferujemy klientom kompleksową obsługę, która obejmuje projekt graficzny oraz wizualizację witryny na zdjęciu, a także wykonanie nośnika reklamy i jej montaż. Możemy wykorzystać także usługi podnośnikowe, gdy konieczne jest oklejenie witryn na wysokości.

Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować klientom najlepszą obsługę i pełne zadowolenie. Wyceny przygotowujemy indywidualnie, dlatego prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Działamy w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Katowice oraz Łódź i w okolicznych miejscowościach.

AFISZ ABC REKLAMY – oklejanie witryn Warszawa i inne miasta – zapraszamy serdecznie!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276