Oklejanie szyb i witryn

Nasza firma AFISZ abc reklamy oferuje oklejanie szyb i witryn – dzięki tej metodzie reklamy zewnętrznej mogą Państwo zaprezentować czytelnie swoją ofertę. Usługa wybierana jest między innymi przez sklepy, salony sprzedażowe, banki i znajduje zastosowanie w wielu innych branżach.

Jedną z najważniejszych zalet oklejania szyb i witryn są przystępne ceny – płacą Państwo wyłącznie za wykonanie i montaż folii, a następnie mogą korzystać z reklamy przez lata. Oklejanie witryn i szyb daje jednocześnie szerokie możliwości projektowe. Folie mogą być również w dowolnym momencie zdjęte i nie powodują zniszczenia powierzchni szyby.

W naszej firmie wykonujemy oklejanie witryn całościowo i częściowo. Wykorzystujemy wysokiej jakości folie, dzięki którym jesteśmy w stanie uzyskać optymalną czytelność przekazu. Są to folie perforowane One-Way-Vision, które pozwalają na prezentację reklamy i jednocześnie wpuszczają do wnętrza światło. Od środka folie perforowane nie blokują widoku.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji usług oklejania witryn. Świadczymy usługi związane z projektowaniem grafiki, dlatego będziemy mogli przygotować dla Państwa najlepszy projekt odpowiadający Państwa wymaganiom. Także zajmujemy się świadczeniem usług druku i wykonujemy montaż folii. Dzięki temu, że współpracujemy z firmą wykorzystującą podnośniki, możemy wykonać montaż na wysokości.

Ceny usług oklejania zależne są przede wszystkim od wielkości powierzchni, która ma być oklejona, a także od rodzaju wybranej folii. Prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji związanych z naszymi usługami.

AFISZ abc reklamy – oklejanie szyb, oklejanie witryn Warszawa i inne miasta – zapraszamy Państwa do wybrania naszej oferty!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276