Oklejanie witryn – tani i skuteczny sposób na reklamę zewnętrzną

Obecnie zainteresowanie usługą oklejania witryn jest coraz większe – dzięki nowoczesnym technologiom druku oraz wysokiej klasy foliom można uzyskać bardzo estetyczny efekt w przestrzeni miejskiej oraz w zamkniętych obiektach.

Witryna może stać się nie tylko miejscem, za którym prezentuje się wystawę danego sklepu, ale również może być ona przestrzenią, na której umieści się folie z nadrukami zachęcające go skorzystania z jego oferty. Oczywiście, oklejanie witryn nie jest wybierane tylko i wyłącznie do lokali handlowych, ale ma także znacznie szersze zastosowanie – wykańcza się tak biurowce, lokale usługowe, na przykład salony kosmetyczne, gabinety lekarskie, witryny banków, więc możliwości są praktycznie nieograniczone.

Do oklejania witryny wykorzystuje się najczęściej folie One-Way-Vision, w skrócie oznaczane jako OWV, które są wykańczane nadrukami solwentowymi. W ten sposób grafika widoczna jest tylko z zewnętrznej strony szyby, przy czym zmniejsza ona subtelnie widoczność wnętrza. Z kolei od środka widoczność pozostaje bardzo dobra.

Gdy wobec tego chcesz stworzyć z witryny tanią i skuteczną reklamę, w takim przypadku warto pomyśleć o wykorzystaniu w tym celu folii do oklejania – to jeden wydatek, który ponosi się na lata!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276