Reklamy na pojazdach

Reklama na pojeździe jest obecnie jedną z najskuteczniejszych i najbardziej atrakcyjnych cenowo reklam w przestrzeni miejskiej. Jesteśmy w stanie wykonać ją dla Państwa na indywidualne zamówienie w przystępnej cenie. Zachęcamy do wybrania naszej obsługi!

Każdy pojazd może stać się mobilną przestrzenią reklamową – wystarczy tylko zlecić oklejenie samochodu, aby dzięki niemu dotrzeć do szerokiej gamy nowych odbiorców. Również oklejanie auta pozwala na poprawę wizerunku firmy – pojazd oznaczony logo powoduje, że firma staje się bardziej godna zaufania i jest lepiej postrzegana przez klientów.

Wśród najważniejszych zalet oklejenia samochodu znajdują się:

  • uzyskanie darmowej przestrzeni reklamowej na samochodzie lub też na firmowej flocie pojazdów
  • jednorazowy koszt oklejenia – następnie mogą Państwo korzystać z reklamy przez lata
  • mobilna reklama widoczna także tam, gdzie ceny promocji są bardzo wysokie, na przykład w centrach miast, podczas różnych eventów
  • możliwość zmiany koloru samochodu w przypadku oklejenia go całkowicie
  • folie zamontowane na oknach nie powodują ograniczania widoczności
  • zabezpieczenie lakieru samochodowego przed szkodliwymi czynnikami

Samochody mogą być oklejone całościowo, wówczas można również zmienić ich kolorystykę, a także częściowo – w tym przypadku grafika musi być dopasowana do kolory karoserii.

Alternatywnym wyborem dla oklejenia pojazdu są naklejki magnetyczne na samochód – nie są one montowane na stałe, ale dzięki warstwie magnetycznej przylegają do karoserii i można wielokrotnie je montować i demontować. Najlepiej sprawdzają się w przypadku samochodów pełniących jednocześnie rolę firmowych i prywatnych.

Tanie oklejanie samochodów – zapraszamy!

W naszej agencji AFISZ abc reklamy oferujemy usługi na najwyższym poziomie – jeżeli interesuje Państwa oklejanie samochodu, gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę, która obejmuje przygotowanie projektu, zadruk folii oraz ich montaż. Jeżeli chodzi o oklejanie samochodów, cena u nas także jest bardzo atrakcyjna, dlatego nie muszą obawiać się Państwo wysokich kosztów.

Świadczymy usługi w miastach takich jak Warszawa, gdzie znajduje się nasza siedziba, a także Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice, Gdańsk, Łódź, gdzie działają nasze oddziały.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania związane z oklejaniem samochodów i innymi usługami świadczonymi przez naszą agencję, prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub e-mailowo.

AFISZ abc reklamy – oklejanie samochodów Warszawa i inne miasta – zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276