Reklamy na pojazdach

Reklama na pojazdach to bardzo skuteczny i tani sposób na umieszczenie swojej reklamy w przestrzeni miejskiej z uwagi na jej mobilność. Wówczas samochód staje się darmowym nośnikiem przestrzeni, którą można wykorzystać zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami – jedynym kosztem, jaki należy w tym celu ponieść, jest zlecenie jego oklejenia. W związku z tym to doskonały pomysł na promocję usług i produktów firmy oraz jej marki, umacniając jej pozycję na rynku.

W naszej pracowni reklama na samochodzie będzie zawsze wykonana profesjonalnie – to jedna z tych dziedzin, w której posiadamy wieloletnie doświadczenie i dzisiaj wiele firm wybiera u nas oklejanie samochodów w Warszawie. Zrobimy wszystko, aby spełnić także Państwa życzenia!

Najważniejsze korzyści, jakie niesie ze sobą oklejanie samochodu:

darmowa przestrzeń reklamowa na własnym pojeździe lub flocie pojazdów
jednorazowy koszt wykonania usługi
mobilność – aplikacja może być widoczna w dowolnym miejscu
możliwość umieszczenia na każdym pojeździe – samochodzie osobowym, dostawczym, busie
nieograniczone możliwości w kreowaniu reklamy wizualnej na części lub całości pojazdu
bardzo dobra widoczność na zewnątrz
dodatkowa ochrona karoserii samochodowej przed czynnikami zewnętrznymi

Zapewniamy pełną obsługę, która włącza projektowanie, wykonawstwo oraz montaż, dlatego też razem z nami oklejanie samochodu to najlepszy wybór. Nasi graficy przygotują dla Państwa atrakcyjny wizualnie projekt zgodnie z Państwa życzeniami, aby w ten sposób pojazd mógł przemienić się w mobilny szyld reklamowy.

Do wykonania reklam na pojazdach używamy pełnej gamy folii samoprzylepnych o trwałości standardowej lub folii wylewanych do oklejania przetłoczeń karoserii samochodowych. Oklejanie pojazdów wykonujemy w technice obróbki ploterowej folii kolorowych lub stosujemy wydruki solventowe, które zabezpieczamy trwałym płynnym laminatem UV. W wypadku konieczności oklejenia okien samochodowych stosujemy folię perforowaną (One-Way-Vision) która pozwala na naniesienie grafiki bez utraty widoczności z wnętrza samochodu. Wykonujemy też naklejki magnetyczne na samochód, które można montować i demontować wielokrotnie.

Projekt oklejenia samochodu z wizualizacją

Aby samochód mógł stać się elementem mobilnej promocji, konieczne jest przygotowanie odpowiedniego projektu. W tym celu projektant musi wziąć pod uwagę nie tylko oczekiwania klienta, ale również markę i model pojazdu, by przygotować projekt odpowiadający kształtowi karoserii. W tym celu dysponujemy bazami danych z rysunkami technicznymi nadwozi.

Ponadto, aby nasi klienci mogli widzieć, jak będzie wyglądał pojazd po oklejeniu, przygotowujemy również wizualizacje, które pozwalają nam na precyzyjne ustawienie aplikacji i ewentualne wprowadzenie poprawek zgodnie z życzeniem klienta.

Miejsce aplikacji folii do oklejania samochodów

Samochód może być oklejony częściowo lub całościowo, aby pokryć całą karoserię folią z nadrukami. W przypadku oklejania samochodu całościowo nie ma potrzeby brania pod uwagę koloru karoserii samochodu, co z kolei jest ważne w przypadku pokrywania go folią częściowo, aby uzyskać czytelny i atrakcyjny wizualnie przekaz.

Miejsca aplikacji folii zależne są od modelu samochodu – największą przestrzeń zyskuje się na większych samochodach. Informacje są najczęściej prezentowane na bokach samochodów oraz z tyłu, także na oknach z użyciem folii One-Way-Vision, aby zapewnić kierowcy widoczność.

Łatwa w montażu i demontażu folia magnetyczna

Istnieje również możliwość oznakowania pojazdu za pomocą folii magnetycznej, którą można dowolnie zakładać i zdejmować w zależności od potrzeb. To często wybierane rozwiązanie wtedy, gdy samochód pełni jednocześnie rolę prywatnego i firmowego – w razie potrzeby można szybko nałożyć lub zdemontować folię magnetyczną.

Oklejanie samochodu – cena

Koszty realizacji są zależne przede wszystkim od wielkości pojazdu i tym samym od wykorzystanej folii, a także od rodzaju folii. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania informacji o kosztach. Jeżeli chcą Państwo zlecić oklejanie samochodów, cennik w naszej pracowni reklamy jest bardzo atrakcyjny!

Jesteśmy gotowi do pomocy!

Wychodzimy naprzeciwko naszym klientom i zapewniamy im profesjonalne wsparcie – jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, z którymi związane jest oferowane przez nas oklejanie samochodów: cena, terminy, jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zamówienia: + 48 501 067 276