Reklamy na pojazdach

Reklama na pojazdach to bardzo skuteczny i tani sposób na umieszczenie swojej reklamy w przestrzeni miejskiej z uwagi na jej mobilność. Wówczas samochód staje się darmowym nośnikiem przestrzeni, którą można wykorzystać zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami – jedynym kosztem, jaki należy w tym celu ponieść, jest zlecenie jego oklejenia. W związku z tym to doskonały pomysł na promocję usług i produktów firmy oraz jej marki, umacniając jej pozycję na rynku.

W naszej pracowni reklama na samochodzie będzie zawsze wykonana profesjonalnie – to jedna z tych dziedzin, w której posiadamy wieloletnie doświadczenie i dzisiaj wiele firm wybiera u nas oklejanie samochodów w Warszawie. Zrobimy wszystko, aby spełnić także Państwa życzenia!

Najważniejsze korzyści, jakie niesie ze sobą oklejanie samochodu:

✔  darmowa przestrzeń reklamowa na własnym pojeździe lub flocie pojazdów
✔  jednorazowy koszt wykonania usługi
✔  mobilność – aplikacja może być widoczna w dowolnym miejscu
✔  możliwość umieszczenia na każdym pojeździe – samochodzie osobowym, dostawczym, busie
✔  nieograniczone możliwości w kreowaniu reklamy wizualnej na części lub całości pojazdu
✔  bardzo dobra widoczność na zewnątrz
✔  dodatkowa ochrona karoserii samochodowej przed czynnikami zewnętrznymi

Zapewniamy pełną obsługę, która włącza projektowanie, wykonawstwo oraz montaż, dlatego też razem z nami oklejanie samochodu to najlepszy wybór. Nasi graficy przygotują dla Państwa atrakcyjny wizualnie projekt zgodnie z Państwa życzeniami, aby w ten sposób pojazd mógł przemienić się w mobilny szyld reklamowy.

Do wykonania reklam na pojazdach używamy pełnej gamy folii samoprzylepnych o trwałości standardowej lub folii wylewanych do oklejania przetłoczeń karoserii samochodowych. Oklejanie pojazdów wykonujemy w technice obróbki ploterowej folii kolorowych lub stosujemy wydruki solventowe, które zabezpieczamy trwałym płynnym laminatem UV. W wypadku konieczności oklejenia okien samochodowych stosujemy folię perforowaną (One-Way-Vision) która pozwala na naniesienie grafiki bez utraty widoczności z wnętrza samochodu. Wykonujemy też naklejki magnetyczne na samochód, które można montować i demontować wielokrotnie.

Projekt oklejenia samochodu z wizualizacją

Aby samochód mógł stać się elementem mobilnej promocji, konieczne jest przygotowanie odpowiedniego projektu. W tym celu projektant musi wziąć pod uwagę nie tylko oczekiwania klienta, ale również markę i model pojazdu, by przygotować projekt odpowiadający kształtowi karoserii. W tym celu dysponujemy bazami danych z rysunkami technicznymi nadwozi.

Ponadto, aby nasi klienci mogli widzieć, jak będzie wyglądał pojazd po oklejeniu, przygotowujemy również wizualizacje, które pozwalają nam na precyzyjne ustawienie aplikacji i ewentualne wprowadzenie poprawek zgodnie z życzeniem klienta.

Miejsce aplikacji folii do oklejania samochodów

Samochód może być oklejony częściowo lub całościowo, aby pokryć całą karoserię folią z nadrukami. W przypadku oklejania samochodu całościowo nie ma potrzeby brania pod uwagę koloru karoserii samochodu, co z kolei jest ważne w przypadku pokrywania go folią częściowo, aby uzyskać czytelny i atrakcyjny wizualnie przekaz.

Miejsca aplikacji folii zależne są od modelu samochodu – największą przestrzeń zyskuje się na większych samochodach. Informacje są najczęściej prezentowane na bokach samochodów oraz z tyłu, także na oknach z użyciem folii One-Way-Vision, aby zapewnić kierowcy widoczność.

Łatwa w montażu i demontażu folia magnetyczna

Istnieje również możliwość oznakowania pojazdu za pomocą folii magnetycznej, którą można dowolnie zakładać i zdejmować w zależności od potrzeb. To często wybierane rozwiązanie wtedy, gdy samochód pełni jednocześnie rolę prywatnego i firmowego – w razie potrzeby można szybko nałożyć lub zdemontować folię magnetyczną.

Oklejanie samochodu – cena

Koszty realizacji są zależne przede wszystkim od wielkości pojazdu i tym samym od wykorzystanej folii, a także od rodzaju folii. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania informacji o kosztach. Jeżeli chcą Państwo zlecić oklejanie samochodów, cennik w naszej pracowni reklamy jest bardzo atrakcyjny!

Jesteśmy gotowi do pomocy!

Wychodzimy naprzeciwko naszym klientom i zapewniamy im profesjonalne wsparcie – jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, z którymi związane jest oferowane przez nas oklejanie samochodów: cena, terminy, jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zamówienia: + 48 501 067 276

 

INFOLINIA: +48 501 067 276