Stojaki, stendy, roll-up

Systemy wystawiennicze to jedna ze specjalności w naszej firmie AFISZ abc reklamy. Oferujemy klientom dostęp do szerokiej gamy rozwiązań ekspozycyjnych, między innymi takich jak stojaki, stendy i roll-upy, które posiadają wszechstronne zastosowanie. U nas można kupić je dodatkowo w bardzo atrakcyjnych cenach!

Stojaki, stendy i roll-upy pozwalają na czytelne przedstawienie informacji, a przy tym są mobilne, czyli można łatwo zmieniać ich miejsce ustawienia. Mogą być umieszczane w wielu przestrzeniach we wnętrzach i na zewnątrz, co powoduje, że mają uniwersalne zastosowanie w przekazie reklamowym i informacyjnym.

Najważniejsze zalety stosowania systemów wystawienniczych:

  • pozwalają na uzyskanie dodatkowej powierzchni reklamowej i informacyjnej
  • mogą służyć do prezentacji dowolnych treści i grafik
  • są mobilne, łatwe w przenoszeniu, montażu i demontażu
  • w wybranych systemach istnieje możliwość wielokrotnej zmiany przekazu i pozostawienia ramy, co zmniejsza koszty
  • wyróżniają się atrakcyjnymi cenami

W użyciu znajduje się obecnie szeroka gama różnego rodzaju systemów wystawienniczych, które sprawdzają się podczas różnych eventów, między innymi konferencji, szkoleń, sympozjów, targów, ale również mogą one służyć do prezentacji oferty przed siedzibą firmy. Możliwości są nieograniczone!

Zachęcamy do zamówienia roll-upów, stendów i stojaków u nas!

Nasza agencja AFISZ abc reklamy zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług w realizacji systemów wystawienniczych. Naszym klientom oferujemy dostęp do wysokiej jakości rozwiązań cechujących się trwałością i estetyką.

Prowadzimy usługi projektowania graficznego – nasz kreatywny grafik będzie mógł przygotować projekt odpowiadający Państwa oczekiwaniom, zajmujemy się wykonawstwem reklam, a także jesteśmy w stanie dostarczyć je pod wskazany adres.

Zapewniamy również bardzo atrakcyjne ceny na roll-upy, stojaki ekspozycyjne i standy reklamowe dostępne w naszym asortymencie. Dzięki temu mogą zaprezentować się Państwo bez przepłacania podczas różnego rodzaju wydarzeń i na co dzień, gdy chodzi o zachęcenie do skorzystania z usług większej liczby klientów.

Oferujemy nasze usługi w miastach takich jak Warszawa, gdzie znajduje się nasza siedziba, a także Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice, Gdańsk, Łódź, w których posiadamy oddziały lokalne.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszymi usługami, pozostajemy przez cały czas do Państwa dyspozycji. Nasi pracownicy będą mogli zaprezentować Państwu bliżej systemy wystawiennicze dostępne w naszym asortymencie, doradzić w ich doborze i przygotować wycenę.

AFISZ abc reklamy – standy, stojaki, roll-up Warszawa i inne miasta – zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszej agencji!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276