Stojaki, stendy, roll-up

Dostępne w naszej firmie AFISZ abc reklamy stojaki, stendy i roll-upy mają wszechstronne zastosowanie w prezentacji informacji i przekazu reklamowego. Są przystępne cenowo i mogą być umieszczone w każdej przestrzeni na zewnątrz oraz we wnętrzach.

Dzięki dostępnym w naszej firmie metodom promocji zewnętrznej mogą Państwo przyciągnąć uwagę na swoją firmę i sprawić, że będzie ona lepiej widoczna w przestrzeni publicznej. Mogą uzyskać one różne kształty i wielkości. Dodatkowo standy, roll-upy i stojaki reklamowe są łatwe w rozkładaniu, składaniu i przenoszeniu, dlatego można wykorzystać je jako reklamę mobilną.

Oferowane przez naszą firmę standy reklamowe, stojaki ekspozycyjne, a także roll-upy mogą być wykorzystane między innymi podczas różnych eventów biznesowych, na przykład konferencji, szkoleń, prezentacji, targów czy sympozjów, sprawdzają się również jako promocja restauracji, kawiarni, sklepów, dlatego ich zastosowanie jest uniwersalne.

Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały, które powodują, że dostępne u nas potykacze reklamowe, roll-upy i inne metody ekspozycji wyróżniają się estetycznym wyglądem, a przy tym wysoką trwałością i funkcjonalnością. Stosujemy przede wszystkim konstrukcje aluminiowe, które cechują się lekkością i wytrzymałością.

Wszystkie elementy wystawiennicze wykonujemy w krótkich terminach. Zapewniamy jednocześnie bardzo atrakcyjne ceny – prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

AFISZ abc reklamy – stojaki, stendy, roll-up Warszawa i inne miasta – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276