Stojaki, stendy, roll-up

 

Stojaki, standy, roll-upy to uniwersalny sposób na efektowne przedstawienie informacji. Dzięki temu, że są one składane, mogą być umieszczane w różnych przestrzeniach, co powoduje, że są tak chętnie wybierane przez klientów – sprawdzają się w kawiarniach, restauracjach, mogą być używane podczas prezentacji czy w trakcie konferencji, szkoleń, targów, co powoduje, że są wszechstronnym rozwiązaniem tam, gdzie chce się estetycznie i skutecznie przekazać określone informacje.

Stojaki, standy, roll-upy wyróżniają się wieloma zaletami – są to między innymi:

możliwość stworzenia dużej powierzchni informacyjno-reklamowej
możliwość umieszczenia na nich dowolnej grafiki
✔ w wybranych aplikacjach możliwość dokonania wymiany grafiki na inną
✔ łatwość wielokrotnego przenoszenia aplikacji za sprawą jego kompaktowych rozmiarów po jego złożeniu
✔ trwałość i estetyka na długi czas

Oferujemy różne typy stojaków, potykaczy, standów i roll-upów różniących się swoją budową i przeznaczeniem. Projektujemy i tworzymy takie reklamy, które są widoczne od razu i dzięki temu nasze nowoczesne systemy wystawiennicze są tak często wykorzystywane w wielu różnych przestrzeniach na zewnątrz i we wnętrzach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze systemy mogły zapełnić także Państwa wymagania – jesteśmy gotowi do realizacji nawet skomplikowanych i złożonych zleceń.

Nasze stojaki reklamowe, standy i rollupy powstają wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, które dobierane są indywidualnie do ich przeznaczenia, dlatego też klienci otrzymują zawsze trwałe, estetyczne i łatwe w użyciu produkty. Wykorzystujemy w nich sprawdzone konstrukcje pozwalające na ich szybką i sprawną obsługę, dlatego też gdziekolwiek będą Państwo chcieli je zastosować, nasze stojaki – potykacze reklamowe, standy i roll-upy będą gotowe do użycia.

Kiedy warto zastosować stojaki, standy i roll-upy?

Prezentowane elementy sprawdzają się zarówno do stosowania na zewnątrz, jak i we wnętrzach zależnie od tego, jaki materiał został wykorzystany do ich produkcji.

Wykorzystywane są:

do akcji reklamowych
do akcji promocyjnych
do akcji informacyjnych
podczas wydarzeń – targów, konferencji, szkoleń i innych

Stojaki PCV – potykacze

Stojaki PCV, potykacze, to popularna forma prezentacji przekazu reklamowego oraz informacyjnego. Najczęściej wykorzystuje się stojaki z PCV formowanego termicznie, ponieważ wyróżnia się ono trwałością, odpornością na warunki atmosferyczne i niskim ciężarem. Nadruki umieszczane są jednostronnie lub dwustronnie, a po ich wymianie stojak może by wykorzystany ponownie.

Oferujemy również stojaki ekspozycyjne aluminiowe z ekranem wykonanym z otwieralnych profili i antyrefleksyjnej płyty PCV, który umożliwia szybką wymianę grafiki lub informacji. W razie konieczności zapewnienia większego ciężaru aplikacji i jej stabilności najlepiej sprawdzi się stojak oparty na konstrukcji stalowej.

Standy

Proste, lekkie, wytrzymałe – doskonałe do takich przestrzeni jak kina, teatry czy centra handlowe. Do ich produkcji wykorzystuje się najczęściej tworzywa sztuczne lub tekturę. Przeznaczone do stosowania na zewnątrz i we wnętrzach zależnie od zastosowanego materiału. Mogą być wykonane jako jednostronne lub dwustronne, również jako ścianki dwustronne. Aby zachować stabilność, mogą być uzupełnione o podstawy metalowe lub napełniane wodą.

Roll-upy

Roll-upy to nowoczesne elementy wystawiennicze, które są szybkie i łatwe w montażu. Pozwalają również na wymianę grafiki. Po zakończonej prezentacji, roll-up jest składany i zabezpieczany w poręcznej kasecie tak, aby nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu i przechowywania. Każdy stojak jest przy tym pakowany w oddzielny pokrowiec. Produkt wykonuje się z lekkiego aluminiowego stelaża z zamocowanym materiałem z nadrukiem zgodnie z życzeniem klienta. Oferujemy rollupy w różnych wariantach kaset do wyboru – od ekonomicznych do premium.

Jesteśmy gotowi do pomocy!

Gdy chcą Państwo skorzystać z naszych usług i zamówić stand, potykacz czy roll-up, jesteśmy całkowicie do dyspozycji. W razie pytań jesteśmy również gotowi do odpowiedzi – prosimy o kontakt!

Zamówienia: + 48 501 067 276

 

INFOLINIA: +48 501 067 276