Szyldy, plansze, tablice wolnostojące

Nasza agencja AFISZ ABC REKLAMY zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług reklamowych – w naszej ofercie znajdą Państwo również takie nośniki jak szyldy, plansze oraz tablice wolnostojące i montowane na elewacjach i innych nawierzchniach. Dokładamy wszelkich starań, aby móc zagwarantować Państwu pełne wsparcie!

Wśród metod reklamy zewnętrznej szyldy, plansze i tablice reklamowe cieszą się od lat największym zainteresowaniem. Sprawdzają się one zarówno w oznaczeniu siedziby firmy, jak i również mogą służyć do prezentacji jej oferty i wskazówek dotyczących dojazdu w przestrzeni miejskiej czy przydrożnej. Dzisiaj, gdy mogą być one wykonane w różnych wariantach, jesteśmy w stanie dostarczyć je Państwu w wybranym wzorze i wykonać fachowy montaż.

Najważniejsze zalety szyldów i tablic:

 • posiadają wszechstronne zastosowanie w prezentacji informacji i przekazu reklamowego
 • dzięki szerokiej możliwości projektowania graficznego mogą od razu przyciągać wzrok potencjalnych klientów
 • mogą być wykonane w różnych wielkościach, kształtach, wzorach
 • sprawdzają się w użyciu we wnętrzach oraz na zewnątrz, ponieważ są odporne na czynniki atmosferyczne
 • mogą współpracować z oświetleniem zewnętrznym
 • wyróżniają się atrakcyjnymi cenami

Dzięki tak wielu różnym zaletom szyld reklamowy czy tablica informacyjna lub reklamowa mogą sprawdzić się w wielu zastosowaniach. To powoduje, że są one wykorzystywane bardzo często w marketingu outdoorowym, ale zamawiają je nie tylko firmy. Również wybierane są one przez instytucje, organizacje, spółdzielnie mieszkaniowe i wspólnoty, a także przez odbiorców indywidualnych.

Rodzaje szyldów i tablic

Gdy chcą Państwo zdecydować się na szyldy reklamowe oraz tablice i inne plansze, jesteśmy w stanie przygotować je dla Państwa w różnych wariantach do wyboru. Kładziemy nacisk na wysoką jakość naszych nośników – dokładamy wszelkich starań, aby mogły one spełnić wszystkie Państwa wymagania. Poniżej prezentujemy asortyment materiałów i wariantów wykończeniowych naszych reklam.

Do produkcji nośników wykorzystujemy między innymi:

 • PCV
 • pleksi – szkło akrylowe
 • poliwęglan
 • dibond
 • aluminium
 • blachę ocynkowaną, która zabezpieczona jest przed korozją

Jesteśmy w stanie wykończyć je nadrukami, wykończyć grafikami frezowanymi lub okleić je grafikami z folii ploterowych. Nośniki zabezpieczamy laminatem płynnym chroniącym przed wpływem promieniowania UV lub foliami UV.

Również w naszej ofercie znajduje się reklama podświetlana – wykonujemy także nowoczesne oświetlenie tablic i szyldów, dzięki czemu mogą być one widoczne przez 24 godziny na dobę. Wykorzystujemy nowoczesne diody LED, które cechują się energooszczędnością i żywotnością.

Nasi graficy są gotowi do pomocy, aby wdrożyć w życie wszystkie Państwa pomysły, aby zamówiona tablica reklamowa lub szyld mogły sprawdzić się w pełni w danym zastosowaniu. Przyjmujemy również gotowe projekty.

Zapewniamy także usługi montażowe – współpracujemy z firmami świadczącymi wynajem podnośników, dlatego jesteśmy w stanie zamontować je także na wysokości, kładąc nacisk na bezpieczeństwo.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Każdemu z naszych klientów zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie realizacji szyldów, tablic oraz plansz o wszechstronnym zastosowaniu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji promocji outdoorowej i dysponujemy nowoczesnym zapleczem, dzięki któremu jesteśmy w stanie przygotować je dla Państwa w dowolnym wariancie. Zapewniamy jednocześnie atrakcyjne ceny i szybko realizujemy zamówienia.

Siedziba naszej agencji to miasto Warszawa, ale jesteśmy do Państwa usług też w innych miastach: Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Katowice oraz Łódź. Obsługujemy również okoliczne miejscowości.

AFISZ ABC REKLAMY – tablice, szyldy reklamowe Warszawa – zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276