Tablice adresowe z numeracją obiektów i domów mieszkalnych

Nasza agencja AFISZ ABC REKLAMY zajmuje się realizacją tabliczek adresowych – jeżeli chcą Państwo zamówić nr domu lub innego obiektu, jesteśmy do dyspozycji. Świadczymy kompleksowe usługi – w ofercie posiadamy szeroką gamę szablonów, ale wykonujemy też projekty na indywidualne zamówienie.

Przepisy wskazują, że na każdym budynku powinno znaleźć się oznaczenie jego numeru oraz ulicy, przy którym się znajduje. Numery te można zamówić również w naszej agencji – oferujemy je w różnych wariantach do wyboru i mogą dopasować je Państwo także do budynku i jego aranżacji, aby uzyskać atrakcyjny wizualnie efekt, a w rezultacie wykonana przez nas tabliczka na dom będzie mogła spełnić wszystkie Państwa oczekiwania – zapewniamy też atrakcyjne ceny!

Tabliczki na dom najczęściej trzeba zamówić samodzielnie, ale czasami można również zamówić je w Urzędach Gminy, gdzie są one wykonane zgodnie z obowiązującym wzorem na danym obszarze. Gdy jednak chodzi o uzyskanie bardziej dekoracyjnego efektu, klienci najczęściej decydują się na zamówienie tabliczki z numerem domu samodzielnie, ponieważ wtedy do dyspozycji jest znacznie więcej różnych wzorów, które prezentujemy poniżej.

Rodzaje tabliczek z adresami

Tabliczki z numerem domu mogą mieć różnorodny wygląd. Najczęściej są one podyktowane odpowiednim ustawami samorządu, dlatego też w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Katowice czy Łódź wyglądają one inaczej. Przykładowo tabliczka adresowa w Warszawie składa się z kolorów czerwonego i niebieskiego z białym napisem, ale tabliczki tego rodzaju stosowane są również w innych miejscowościach.

Można także zamówić je w innych wariantach, na przykład mogą być one wykończone w kolorze srebrnym, złotym, czarnym czy niebieskim z białymi napisami, także istnieje możliwość wykonania tabliczek przezroczystych z widocznym numerem i ulicą. Dużym zainteresowaniem cieszą się także litery przestrzenne, z których wycina się numer oraz nazwę ulicy. Są one następnie montowane bezpośrednio na elewacji. Za sprawą nowoczesnych metod możliwości są naprawdę zróżnicowane.

Co więcej, tabliczki informacyjne tego rodzaju mogą być także uzupełnione o źródło światła, które powoduje, że są one widoczne także po zmroku. Dzisiaj najczęściej stosuje się źródła światła LED, które gwarantują energooszczędność, żywotność i pozwalają na uzyskanie jednolitego i jasnego podświetlenia. Mogą mieć one także różnorodną kolorystykę. Dzięki wyposażeniu w czujnik zmierzchowy tabliczka na dom może podświetlać się samoczynnie wtedy, gdy zapadnie zmrok.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

W naszej agencji AFISZ ABC REKLAMY oferujemy klientom do dyspozycji szeroką gamę różnego rodzaju tabliczek adresowych, które projektujemy indywidualnie i wykonujemy zgodnie z szablonami. Zapewniamy przy tym bardzo atrakcyjne ceny, dlatego też u nas nie muszą Państwo przepłacać za skorzystanie z usługi.

W ofercie posiadamy także szeroką gamę innego rodzaju aplikacji, między innymi kasetony świetlne do reklamy, litery 3D, bannery oraz flagi reklamowe, można zakupić u nas także systemy wystawiennicze, na przykład roll-up, standy, stojaki, prowadzimy też sprzedaż szyldów, plansz i tablic reklamowych. Gdy chcą Państwo oznaczyć pojazd, oferujemy oklejanie samochodów, a także wykonujemy oklejanie witryn. Specjalizujemy się też w tworzeniu stron WWW, reklamie w internecie oraz w innych mediach. Wykonujemy gadżety reklamowe i wydruki firmowe. Współpracujemy z firmami świadczącymi wynajem podnośników.

Nasze usługi świadczymy w miastach takich jak: Warszawa, gdzie znajduje się nasza siedziba, a także: Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Katowice oraz Łódź i w okolicznych miejscowościach. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy serdeczniej do skorzystania z naszych usług!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276