Tablice adresowe z numeracją obiektów i domów mieszkalnych

Tablice adresowe z numeracją obiektów i domów mieszkalnych pozwalają na czytelne i efektowne zaprezentowanie danych takich jak adres i numer domu czy innego obiektu. Wykonane zgodnie z najnowszymi technologiami same w sobie stają się także ozdobą elewacji!

Zgodnie z przepisami prawa na każdym budynku musi znajdować się odpowiednie jego oznaczenie. Tabliczka z numeracją i ulicą ma pomagać przede wszystkim służbom oraz innym osobom szukającym budynku oznaczonego danym numerem. Prawo nakłada taki obowiązek na właściciela, administratora, dozorcę lub użytkownika danego budynku.

 
W naszej pracowni wykonujemy numery na dom, tabliczki adresowe z numeracją, również tablice z nazwą ulicy oraz z numeracją obiektów lub domów mieszkalnych – nazywane są one również hipotecznymi. Realizujemy standardowe projekty na aplikacje tego rodzaju, również zgodnie z oznakowaniem stosowanym w danym mieście, ale również jesteśmy w stanie zaprojektować je na indywidualne zamówienie.

Do produkcji stosujemy wysokiej jakości materiały jak w przypadku szyldów, plansz lub tablic informacyjnych. Są one odporne na warunki atmosferyczne, odpowiednio zabezpieczone przed korozją, dzięki czemu prezentują się estetycznie przez lata. Dodatkowo na zamówienie klienta możemy zastosować efektowne folie odblaskowe, które są stosowane w produkcji znaków drogowych. Tablice i inne elementy wykonujemy w dowolnych rozmiarach.

Przypominamy, że brak tabliczki lub numeru podlega karze, ale również może otrzymać ją osoba, która nie utrzymuje takich elementów w należytym stanie technicznym, a nawet wtedy, gdy tabliczka nie zostanie podświetlona. Zachęcamy do zamówienia numerów i tabliczek u nas – zapewniamy atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji.

Podświetlane numery domów i tablice adresowe

Jesteśmy w stanie wykonać również numery i litery podświetlane, które mogą posłużyć do estetycznego oznakowania budynku. Do podświetlania wykorzystujemy energooszczędne diody LED. Również możemy zrealizować oświetlenie zewnętrzne. W ten sposób numer domu oraz inne dane będą widoczne również po zmroku.

Montaż tabliczek i numerów na budynku

Każdy numer oraz tabliczka z numerem domu dostarczane przez nas są przygotowane do prostego i szybkiego montażu na elewacji budynku. Aplikacja powinna znaleźć się na głównej, frontowej ścianie. Zgodnie z przepisami prawa nie może być ona zamontowana na ogrodzeniu.

Tabliczki z numerem i adresem – cena

Koszt wykonania tabliczki jest zależny od jej wielkości oraz zastosowanego materiału. W naszej pracowni zapewniamy zawsze atrakcyjne ceny na tablice adresowe i numery, dlatego też prosimy o kontakt z nami – przekażemy aktualny cennik i wykonamy wycenę.

Jesteśmy gotowi do pomocy!

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami i chcą zamówić numery na dom lub inny obiekt, jesteśmy do dyspozycji. W razie pytań prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Zamówienia: + 48 501 067 276

 

INFOLINIA: +48 501 067 276