Trwałe litery przestrzenne ze styroduru

Litery przestrzenne to estetyczna i do tego przystępna cenowo metoda promocji firmy. Jednym z najbardziej popularnych materiałów używanych w ich produkcji jest styrodur, który pozwala na tworzenie niemalże nieograniczonych form.

Styrodur, czyli polistyren ekstrudowany lub styropian ekstrudowany, w skrócie oznaczany także jako XPS, jest materiałem powszechnie stosowanym w budownictwie. Wykonuje się z niego izolacje oraz styropianowe sztukaterie. Wyróżnia się bardzo dobrą trwałością, odpornością na ściskanie i działanie wody ze względu na swoją zamkniętą strukturę komórkową. Jest też łatwy w obróbce. Te właściwości powodują, że stał się on również powszechnie wykorzystywany w branży reklamowej.

Litery 3D wykonane ze styroduru mogą mieć dowolne kształty, rozmiary i kolory, ponieważ można je malować i wykańczać innymi materiałami. Wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem 3D, są też łatwe w montażu, ponieważ są lekkie i nie wymagają tworzenia specjalnych konstrukcji podtrzymujących.

W wielu pracowniach reklamy można zamówić litery przestrzenne ze styroduru w wielu wariantach, między innymi:

  • litery z surowego styroduru
  • litery malowane
  • litery malowane z konturem
  • litery z licem z pleksi
  • litery z licem z dibondu
  • litery z licem z PCV

W ten sposób można osiągnąć bardzo atrakcyjne kompozycje, na które składają się litery 3D oraz inne elementy.

Jeżeli również chcesz zamówić litery ze styroduru, możesz zrobić to obecnie w wielu pracowniach zajmujących się reklamą na zewnętrz. Ceny są naprawdę bardzo atrakcyjne i rozpoczynają się już od kilku złotych za mniejsze litery.

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276