Usługi podnośnikowe – montaż reklam

Aby zagwarantować naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie reklamy zewnętrznej, oferujemy również usługi podnośnikowe. Współpracujemy z uznanymi firmami dysponującymi zwyżkami, zapewniając ich wsparcie w atrakcyjnych cenach.

Reklama znajdująca się na wysokości jest znacznie lepiej widoczna dla szerszej grupy osób. Dlatego też w naszej firmie oferujemy także usługi podnośnikowe, dzięki którym mogą Państwo umieścić swoją reklamę na wysokości – elewacji budynku, konstrukcji reklamowej, słupach.

W ramach usług podnośnikowych oferujemy:

  • montaż reklamy zewnętrznej – banerów, siatek, billboardów, tablic, szyldów, liter, kasetonów podświetlanych i innych
  • montaż konstrukcji reklamowych pod reklamę zewnętrzną
  • wynajem podnośników – gdy chcą Państwo skorzystać ze wsparcia w innym zakresie, na przykład jak pielęgnacja zieleni, odśnieżanie, wieszanie ozdób świątecznych, mycie okien na wysokości, prace instalacyjne, blacharskie, dekarskie, mycie elewacji inne

Firma, z którą współpracujemy, oferuje podnośniki koszowe i podnośniki nożycowe wysokiej klasy, które pozwalają na pracę na wysokości do 20 metrów. Pracujący w niej operatorzy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia UDT do świadczenia usług podnośnikowych przez obsługę sprzętu, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że podesty ruchome będą prowadzone bezpiecznie i prawidłowo.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w mieście Warszawa, a także w innych miejscowościach, gdzie znajdują się nasze oddziały: Kraków, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Wrocław, Katowice, Poznań.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276