Tablice adresowe z numeracją obiektów i domów mieszkalnych

Nasza agencja prowadzi projektowanie i produkcję tablic adresowych z numeracją obiektów i domów mieszkalnych. W ofercie znajduje się szeroka gama różnego rodzaju propozycji, spośród których mogą Państwo wybrać te wyróżniające się atrakcyjnym wyglądem i trwałością na lata. My zadbamy o ich dopasowanie do Państwa życzeń!

Zgodnie z przepisami na każdym budynku powinna znaleźć się tabliczka z numeracją i nazwą ulicy lub też inne odpowiednie oznaczenie. Jego celem jest pomoc służbom oraz innym osobom. Tabliczka z numerem domu i ulicą powinna być umieszczona na budynku przez jego właściciela, administratora, dozorcę lub też przez użytkownika.

W naszej agencji oferujemy klientom także numery domów i tablice adresowe spełniające wymogi prawne i można je u nas zakupić w atrakcyjnych cenach. Wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom firm i instytucji, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, a także klientów indywidualnych szukających tablic wyróżniających się estetycznym wyglądem oraz trwałością na lata, a przy tym przystępnymi cenami.

Wykonujemy dla naszych klientów:

  • numery na dom – wycinane w 3D, dzięki czemu prezentują się bardzo atrakcyjnie i od razu przyciągają wzrok, jesteśmy w stanie wykonać także nazwę ulicy jako litery 3D
  • tablice adresowe – przede wszystkim realizujemy tablice metalowe, ale również wykonujemy je z innych materiałów, między innymi z pleksi
  • tablice adresowe wycinane – możemy wyciąć je w metalu zgodnie z projektem, dzięki czemu wyróżniają się ona oryginalnym wyglądem
  • tablice podświetlane – jesteśmy w stanie wykonać tablice podświetlane w formie kasetonów, a także zastosować podświetlenie do tabliczek wycinanych czy literek 3D – wykorzystujemy energooszczędne ody LED

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Jeżeli chcą Państwo zamówić tabliczki z numerem domu w naszej firmie AFISZ abc reklamy, pozostajemy całkowicie do dyspozycji. Nasi graficy będą mogli wtedy zaprojektować dla Państwa takie tablice adresowe, które będą charakteryzowały się atrakcyjnym wyglądem i będą pasowały do aranżacji przestrzeni i Państwa życzeń. Gwarantujemy również krótkie terminy realizacji zleceń oraz ich przystępne ceny.

Warszawa jest miastem, gdzie znajduje się siedziba naszej agencji, ale jesteśmy do Państwa usług również w innych miastach, gdzie działają nasze oddziały: Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice, Gdańsk, Łódź.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy – będziemy mogli wykonać dla Państwa wycenę naszych usług.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej agencji AFISZ abc reklamy!