Szyldy, plansze, tablice wolnostojące

Szyldy, plansze i tablice reklamowe i informacyjne to jedna z najbardziej popularnych i jednocześnie najstarszych znanych człowiekowi metod na zaprezentowanie swojej firmy, sklepu lub instytucji. Szyldami określa się zarówno małe tabliczki z umieszczonym logotypem i danymi teleadresowymi, jak i również duże i efektowne aplikacje zastosowane na dużych powierzchniach w przestrzeni miejskiej i przydrożnej. Dzięki nowoczesnym technologiom dzisiaj mogą mieć one dowolną formę i tym samym są tak skuteczne w tym, do czego zostały stworzone.

Wśród najważniejszych zalet, którymi wyróżniają się szyldy reklamowe, tablice i plansze, znajdują się przede wszystkim:

nieograniczone możliwości w kreacji kształtów, kolorów i wielkości
 możliwość stosowania we wnętrzach i na zewnątrz
 mogą być używane także jako wolnostojące
 współpracują z oświetleniem zewnętrznym
 są odporne na warunki atmosferyczne
 wyróżniają się przystępnymi cenami

W naszej pracowni wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów i nasza reklama zewnętrzna jest realizowana kompleksowo. Jeśli nie dysponują Państwo własnym projektem, oferujemy profesjonalne projektowaniem graficzne, a nasi kreatywni i doświadczeni graficy służą pomocą w stworzeniu takiej aplikacji, która będzie estetycznym i skutecznym odzwierciedleniem Państwa życzeń.

Na szyldy, plansze i tablice wolnostojące wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały, które wyróżniają się trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne. Wykonujemy je na takich podłożach jak: tworzywa PCV, pleksi, poliwęglan, dibond, aluminium oraz blacha ocynkowana.

Grafikę wykonujemy z kolorowych folii ploterowych lub stosujemy trwałe wydruki solventowe zabezpieczone laminatem UV płynnym lub w formie folii. Jesteśmy również w stanie wykonać grafiki frezowane w materiałach twardych typu pleksi, dibond, lub poliester ekstrudowany – styrodur.

Informacje umieszczane na szyldach, planszach i tablicach wolnostojących

Od klienta zależy, jakie dane zostaną umieszczone na aplikacji. Najczęściej są to podstawowe informacje o firmie – jej nazwa, adres, numer telefonu i adres strony internetowej. Na większych formatowo powierzchniach dodawane są również dane o ofercie, najważniejszych atutach firmy oraz grafiki – fotografie, kształty. W przypadku tablic montowanych na zewnątrz można umieścić na nich również informacje o dojeździe do firmy. Tablice umieszczane na elewacjach przy drzwiach są często uzupełniane o dane dotyczące lokalizacji firmy w budynku.

Oświetlenie zewnętrzne szyldów, plansz i tablic wolnostojacych

Do powyższych aplikacji instalujemy oświetlenie zewnętrzne halogenowe, meta-halogenowe lub ledowe z włącznikiem zmierzchowym. Każdy punkt świetlny umieszczany jest na odpowiedniej długości wysięgniku, w zależności od oświetlanej powierzchni oraz siły oświetlenia, dlatego też po zmroku powierzchnia podświetlona jest równomiernie i natychmiast przyciąga wzrok.

Montaż szyldów, planszy i tablic wolnostojacych

Szyldy, plansze i tablice mogą być montowane w różnych przestrzeniach – najczęściej są one umieszczane na fasadach budynków, również mogą być zamontowane wewnątrz, na przykład nad wejściem do firmy, sklepu, punktu usługowego, również przy recepcji czy ladzie.

Tablice wolnostojące montowane są na zewnątrz przy ulicach, również na posesjach firm, aby były widoczne dla klientów. Do tablic wolnostojących wykonujemy konstrukcje stalowe i zapewniamy montaż w miejscu przeznaczenia.

Jesteśmy gotowi do pomocy!

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszych kreacji reklamowych, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy. Prosimy o skontaktowanie się z nami, a my zaprezentujemy Państwu bliżej naszą ofertę i przygotujemy indywidualną wycenę. Zapraszamy!

Zamówienia: + 48 501 067 276

 

INFOLINIA: +48 501 067 276