Litery przestrzenne 3D

Estetyczne listery w 3D to ciesząca się dużym zainteresowaniem forma reklamy zewnętrznej, z której mogą skorzystać Państwo także w naszej firmie. Te wyposażone w wewnętrzne oświetlenie litery są skutecznym środkiem promocji zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy.

Litery przestrzenne to litery blokowe, które został przycięte w celu uzyskania napisu czy logo firmy lub innych elementów graficznych. Dzisiaj litery przestrzenne wybierane są przez wielu z naszych klientów, ponieważ dają bardzo estetyczny rezultat i natychmiast przyciągają wzrok.

W naszej firmie AFISZ abc reklamy literki 3D wykonujemy kompleksowo – zajmujemy się ich projektowaniem, wykonawstwem, a także profesjonalnym montażem. Powierzając nam prace, mają Państwo pewność najlepszej obsługi.

Wykorzystujemy litery ze styroduru, litery z taśmy aluminiowej, a także z pleksi, PCV i dibondu, które dobieramy indywidualnie zależnie od oczekiwań klienta. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały, które powodują, że dostarczana przez nas reklama przyciąga wzrok i jest odporna na czynniki atmosferyczne. Nasze podświetlane litery 3D wykorzystują nowoczesną technologię LED, która gwarantuje energooszczędność i żywotność, wobec tego podświetlenie nie będzie niosło ze sobą wysokich rachunków.

Zapewniamy również montaż liter na elewacjach oraz na innych nawierzchniach. Współpracujemy z firmą oferującą wynajem podnośników, dlatego jesteśmy w stanie zamontować je także na wysokości.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276