Kasetony świetlne

Podświetlane kasetony to jedna z najpopularniejszych form reklamy zewnętrznej, która jest bardzo chętnie stosowana z uwagi na możliwość efektownej prezentacji informacji na temat usługi lub produktu. Kaseton świetlny może być również formą szyldu zawierającego informacje dotyczące danych firmy.

Jako że światło w reklamie jest dodatkową wartością wizualną i niewątpliwym atutem prezentacji, dlatego też reklamę świetlną traktujemy w asortymencie naszych usług priorytetowo. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, która włącza projektowanie, wykonawstwo, a także fachowy montaż.

 

Uzupełnione o źródło światła kasetony reklamowe wyróżniają się szeregiem zalet:
✔  od razu przyciągają wzrok klientów
✔  działają przez 24 godziny na dobę
✔  spełniają swoją rolę zarówno w trakcie dnia, jak i nocą
✔  mogą mieć dowolną wielkość, kształt i kolorystykę
✔  mogą być stosowane zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzach
✔  nie są związane z wysokimi kosztami realizacji
✔  są odporne na czynniki atmosferyczne

Aby sprostać zapotrzebowaniu na efektowne aplikacje, oferujemy reklamy świetlne różnych typów i kształtów – jesteśmy w stanie wykonać również duże elementy zarówno jednostronne, jak i dwustronne w prostych i złożonych kształtach. Stosujemy przede wszystkim profile aluminiowe oraz płyty dibond. Większe formaty kasetonów wykonujemy na materiale elastycznym typu winyl. Zależnie od Państwa oczekiwań doradzimy i dobierzemy najlepsze materiały.

Kasetony z profili aluminiowych z pleksi i poliwęglanu

Profile aluminiowe o szerokości 14 cm lub 18 cm, malowane proszkowo na dowolny kolor, jako ekran kasetonu stosujemy arkusze pleksi lub poliwęglan barwione lub oklejane foliami do podświetleń typu transparent lub translucent. Stosujemy również wydruki do podświetleń typu BackLite.

Kasetony z płyt dibond

Płyta dibond bez konstrukcji aluminiowej charakteryzuje się monolitową budową panelową z arkusza warstwowego dibond (warstwy: aluminium/PCV/aluminium) – zapewnia estetyczny wygląd nawet przy bliskim kontakcie z reklamą, ponieważ na jej powierzchni nie ma żadnych łączeń, spoin, szczelin oraz widocznych mocowań. Grafika na tych aplikacjach występuje w postaci wyfrezowanego tła oraz wklęsłej lub wypukłej grafiki świetlnej z wypełnieniem pleksi w wybranym kolorze.

Kasetony z licem winylowym

Winyl jest najczęściej wykorzystywany do średnich i większych formatów. Stosowany do produkcji materiał winylowy jest elastyczny, dlatego też daje on niemalże nieograniczone możliwości w tworzeniu efektownych reklam. Może być osadzony na profilach aluminiowych. Grafika jest drukowana na winylu lub też wyścinana z folii i naklejana na licu w przypadku mniej skomplikowanych wzorów.

Podświetlenie kasetonów modułami LED

W naszych wyrobach stosujemy energooszczędne oświetlenie LED lub też oświetlenie jarzeniowe na prośbę klienta. Podświetlenie może być umieszczone na tylnej ściance lub też po obwodzie. Dzięki odpowiednio dobranej sile świecenia oraz barwie światła jesteśmy w stanie osiągnąć właściwy efekt świetlny. Istnieje także możliwość zastosowania dodatkowych modułów LED.

Montaż kasetonów reklamowych

Kasetony mogą być montowane na powierzchniach zewnętrznych i we wnętrzach. W naszej firmie zapewniamy fachową pomoc w wykonaniu prawidłowego montażu, aby aplikacja prezentowała się estetycznie i była trwała.

Jesteśmy gotowi do pomocy!

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w projektowaniu czy też wyborze odpowiedniej formy kasetonów, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i chcemy, aby każdy z naszych klientów był całkowicie zadowolony. Prosimy o skontaktowanie się z nami – odpowiemy wyczerpująco.

Zamówienia: + 48 501 067 276

 

INFOLINIA: +48 501 067 276