Reklamy banery, siatki, flagi

Wśród reklam zewnętrznych banery, siatki i flagi są jednymi z najczęściej używanych. Mogą być wykorzystane w wielu różnych ekspozycjach, mogą być dowolnie wykończone i umieszczone zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. W naszej agencji AFISZ abc reklamy zapewniamy najlepsze ceny!

Wśród metod reklamy zewnętrznej baner reklamowy jest jednym z najczęściej używanych sposobów na prezentację oferty, ale również banery sprawdzają się w prezentacji informacji oraz mogą służyć do maskowania przestrzeni.

Siatki to rodzaj banerów, które sprawdzają się najlepiej na zewnątrz – ze względu na swoją przewiewną strukturę nie są podatne na zerwanie przez wiatr i używane są do rozwieszania pomiędzy budynkami, na ich elewacjach w dużych ekspozycjach oraz na rusztowaniach.

Flagi reklamowe najczęściej umieszczane są na specjalnie przeznaczonych do nich masztach, ale dzisiaj coraz częściej wybierane są ich nowocześniejsze warianty – flagi typu winder, które umieszczane są na stabilnych podstawach i są dzięki nim mobilne. Mogą być rozłożone w ciągu dnia lub podczas eventu, a następnie złożone.

Najważniejsze zalety banerów, siatek i flag:

  • mają wszechstronne zastosowanie jako materiały promocyjne i informacyjne
  • mogą być montowane w różnych punktach, przykładowo na słupach, ogrodzeniach, elewacjach, remach metalowych, rusztowaniach
  • są dostępne w każdym formacie – od niewielkich aż do wielkoformatowych
  • dzięki zastosowaniu specjalnego wykończenia są odporne na promieniowanie UV i inne warunki atmosferyczne

Prezentowane metody promocji mogą być wykonane w różnych wariantach do wyboru na indywidualne zamówienie – dzięki wszechstronnemu zastosowaniu są one dzisiaj zamawiane nie tylko przez reklamodawców, ale również instytucje, organizacje i klientów indywidualnych.

Zachęcamy do zamówienia banerów u nas!

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w reklamie zewnętrznej – w naszej agencji każdy banner reklamowy, każda siatka i flaga reklamowa jest projektowania na indywidualne zamówienie. Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości rozwiązania pozwalające nam na uzyskanie aplikacji cechujących się wytrzymałością, estetyką oraz przystępnymi cenami. Zapewniamy także usługi montażowe – współpracujemy z firmami świadczącymi wynajem podnośników w celu montażu reklam na wysokości.

Siedziba naszej agencji znajduje się w mieście Warszawa, ale również jesteśmy do Państwa dyspozycji w innych miejscowościach, gdzie znajdują się nasze oddziały: Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice, Gdańsk, Łódź.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, a nasi pracownicy będą mogli wyczerpująco odpowiedzieć.

AFISZ abc reklamy – siatki, flagi, banery reklamowe Warszawa – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276