Roll-upy – niezastąpione w prezentacji!

Systemy ekspozycyjne można kupić obecnie w wielu różnych wariantach – wśród nich znajdują się również roll-upy, które swoją nazwę zawdzięczają formie, jaką posiadają. To dzisiaj jeden z niezastąpionych elementów wielu prezentacji – dzięki nim można przekazać to, co ma się do powierzenia i pokazania, jeszcze skuteczniej!

Roll-upy to elegancki i skuteczny sposób na efektowną prezentację różnego rodzaju informacji. Pomagają one w wizualizacji produktów, przedstawiają ważne dane na dany temat, dzięki temu wspierają one także skutecznie jego promocję na różnych wydarzeniach, między innymi na targach, konferencjach, szkoleniach, wystawach, prezentacjach, w trakcie akcji promocyjnych – możliwości ich zastosowania są niemalże nieograniczone.

Jedną z najważniejszych zalet roll-upów jest ich mobilność – są one bardzo łatwe w składaniu i rozkładaniu, dlatego też można zabrać je ze sobą wszędzie tam, gdzie chce się przedstawić swoją ofertę czy inny przekaz. To możliwe, ponieważ roll-up składa się ze specjalnego rozkładanego stojaka oraz z grafiki, która zamykana jest w specjalnej kasecie, aby nie uległa uszkodzeniu. W ten sposób można rozwinąć ją jak roletę, a po zakończeniu wydarzenia bezpiecznie schować. Roll-upy są pakowanie dodatkowo w pokrowce, dlatego też są łatwe w przenoszeniu.

Co więcej, roll-upy są wielorazowe, dlatego też jeżeli będzie się chciało zmienić wygląd grafiki, w takim przypadku można zamówić jej nową wersję i zastąpić tą dotychczasową, co zmniejsza koszty korzystania z tego systemu wystawienniczego.

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276