Banery, siatki, flagi

Banery to chętnie wykorzystywany sposób na widoczną już z daleka reklamę, a na uwagę zasługuje również ich łatwość transportu i montażu, dlatego też są one stosowane w wielu przestrzeniach zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzach. Dzięki nim mogą Państwo w efektownie zaprezentować swoją ofertę i firmę bez przepłacania.

Oferujemy banery, siatki oraz flagi w szerokiej gamie wariantów odpowiadające indywidualnym potrzebom naszych klientów. Zlecenia realizujemy zarówno z dostarczonych nam projektów, jak i również służymy pomocą w zaprojektowaniu grafiki na te aplikacje – zadbamy o to, aby były widoczne od razu i odpowiadały charakterowi prowadzonej przez Państwa działalności.

Banery, siatki oraz flagi mają szereg zalet:

mogą być stosowane jako materiały informacyjne, reklamowe i promocyjne
są łatwe w montażu na różnych nawierzchniach – elewacjach, ogrodzeniach, słupach, ramach metalowych
mogą być wykonane w praktycznie każdym formacie
do ich produkcji stosuje się trwałe materiały odporne na warunki atmosferyczne
są drukowane z wykorzystaniem specjalnych farb odpornych na blaknięcie pod wpływem promieniowania UV
są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach

Do wykonania banerów, siatek i flag używamy trwałych i atestowanych materiałów, które charakteryzują się idealną stabilnością wymiarową i odpornością na trudne warunki atmosferyczne, dlatego też raz zamówione będą mogły wystarczyć na długi czas i tym samym stają się tak korzystnym cenowo zakupem. To powoduje, że nasza reklama zewnętrzna jest tak opłacalnym rozwiązaniem!

Banery

Wykonujemy banery reklamowe w dowolnie wskazanym przez klienta rozmiarze. Dzięki temu, że posiadamy nowoczesne zaplecze, zapewniamy najwyższa jakość nadruków. Grafikę na banerach wykonujemy w technice twardego solventu, co gwarantuje wysoką trwałość wydruku w warunkach zewnętrznych, gdzie narażone są one na promieniowanie UV, deszcze, mróz, wiatr i inne czynniki.

Siatki

Siatki, nazywane także siatkami mesh są aplikacją wykorzystywaną w sytuacji, gdy klientowi zależy na uzyskaniu dużej powierzchni informacyjno-reklamowej, która może być jednak narażona na silny wiatr. Siatki z uwagi na swą oczkową budowę nie tworzą zagrożenia zerwania nawet przy wietrze. Są one najczęściej wybierane do reklam wielkoformatowych umieszczanych na budynkach i rusztowaniach i mogą w ten sposób służyć osłanianiu dużych powierzchni.

Flagi

Flagi jednym z popularnych i przyciągających uwagę sposobów na prezentowanie znaków firmowych lub towarowych, które również dodają estetycznego wyglądu przestrzeni, w której są umieszczone. Flagi produkujemy na atestowanej tkaninie przeznaczonej do produkcji flag. Wyposażamy je dodatkowo w mocne taśmy wzmacniające krawędź mocującą, by wyglądały estetycznie niezależnie od warunków i nie były narażone na porwanie. Do flag dobieramy odpowiednią liczbę oczek i karabińczyków w zależności od ich wielkości.

Montaż banerów, siatek i flag

Aby montaż powyższych aplikacji był łatwy i szybki, są one wyposażane także w odpowiednie elementy montażowe, w tym oczka, karabińczyki, haczyki, dzięki czemu nie są one narażone na zerwanie i przesuwanie się. Montujemy siatki i banery reklamowe w Warszawie oraz w okolicznych miejscowościach.

Jesteśmy gotowi do pomocy!

Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji o oferowanych przez nas banerach, siatkach i flagach – z nami reklama zewnętrzna to najlepsza inwestycja!

Zamówienia: + 48 501 067 276