Oklejanie szyb i witryn

 

Szyby, drzwi i witryny tworzą dużą powierzchnię, która może być wykorzystana w celach reklamowych. To pomysł na darmową promocję, która wymaga jedynie zamówienia folii z nadrukami i ich montażu. W ten sposób można przyciągnąć uwagę nowych klientów na miejsce, które dotychczas pozostawało dla nich niewidoczne i nieznane!

Oklejanie szyb i witryn ma wiele zalet, są to między innymi:

✔ niskie koszty promocji – ponoszone są jednorazowo
 wszechstronne zastosowanie i nieograniczone możliwości projektowe
✔ szeroki wybór rodzajów folii do wyboru
✔ możliwość przyciemnienia wnętrza i nadania mu większej prywatności
✔ nie ma potrzeby montażu konstrukcji pod aplikację
✔ nie niszczy szyb i może być łatwo zdemontowana w razie potrzeby
✔ wysoka odporność na warunki atmosferyczne

Do oklejania nawierzchni takich jak szyby, drzwi czy witryny wykorzystuje się podobne techniki jak w przypadku pojazdów. Na drzwiach, witrynach i oknach można stosować pełną gamę aplikacji drukowanych i wycinanych przy zastosowaniu odpowiednich folii, również One-Way-Vision, oraz dodatkowo folii typu piaskowane szkło. Tak szeroki wybór folii powoduje, że jesteśmy w stanie umieścić efektowną reklamę na każdej nawierzchni.

W naszej firmie świadczymy kompleksowe usługi w ramach oklejania foliami szyb drzwiowych i okiennych oraz na witryn sklepowych i biurowych. Podchodzimy do każdego z naszych klientów indywidualnie, dzięki czemu nasza reklama zewnętrzna charakteryzuje się atrakcyjnym wyglądem, jest dopasowana do miejsca montażu i przy tym trwała na lata. Zapewniamy pełną obsługę, która włącza wykonanie projektu, następnie wydruku oraz montaż na nawierzchniach wskazanych przez klienta.

Folie z nadrukiem pełnokolorowym

Są przygotowywane z zadrukowanego w całości arkuszu folii, który można umieścić na całej szybie lub jej części zgodnie z projektem. W folii można wyciąć również dowolny kształt. Folia może być zabezpieczona laminatem i wykończona na połysk lub mat.

Folie bez tła – wycinane ploterem

Nie zakleja się nimi całych szyb, ale jedynie ich część wzorami wyciętymi ploterem. Najczęściej wykorzystuje się folie jednokolorowe w celu stworzenia estetycznych naklejek o wyrazistych konturach.

Folie okienne One-Way-Vision

Nazywane także foliami perforowanymi, czyli dziurkowanymi. Gwarantują one pełną przepuszczalność światła przy zapewnieniu nieprzezroczystości kształtów i kolorów.

Folie mrożone – piaskowane

Bardzo eleganckie folie, które mogą być montowane na całości lub części szyby. Dają efekt mrożonego szkła czy piaskowanej szyby. Bardzo często wybierane do takich przestrzeni jak kliniki, gabinety lekarskie, banki, biura, hotele, salony kosmetyczne i salony Spa. Nadają wnętrzom prestiż i szyk. Mogą być łączone z innymi foliami.

Oklejanie – montaż folii

Naszym klientom zapewniamy profesjonalne oklejanie witryn i szyb – zajmujemy się nimi samodzielnie, dlatego też wykonane przez nas aplikacje nie tylko są atrakcyjne wizualnie, ale również zamontowane bardzo precyzyjnie. Folie mogą być umieszczone na szybach zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Nasi pracownicy zajmą się wszystkimi pracami związanymi z montażem folii, również przygotowaniem nawierzchni, dlatego Państwo nie muszą już robić niczego samodzielnie.

Jesteśmy gotowi do pomocy!

W razie dodatkowych pytań jesteśmy również do Państwa dyspozycji. Zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z nami – odpowiemy na nie wyczerpująco i również przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę.

Zamówienia: + 48 501 067 276

 

INFOLINIA: +48 501 067 276