Kasetony podświetlane – efektowna reklama 24 godziny na dobę

Reklamy świetlne LED to nowoczesny i niezawodny wybór do prezentacji firmy. Najczęściej są one stosowane w formie kasetonów podświetlanych, które mogą być montowane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

Efektowne, trwałe i do tego przystępne cenowo kasetony podświetlane należą do grupy najbardziej popularnych form reklamy zewnętrznej. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji można zamówić je w praktycznie dowolnym kształcie i wymiarze. Za sprawą zastosowanego podświetlenia modułami LED tego rodzaju elementy przyciągają wzrok przez 24 godziny na dobę – zarówno w ciągu dnia, jak i po zmroku, co powoduje, że są tak skuteczne.

Kasetony są oferowane w następujących wariantach:

  • z ramą aluminiową oraz z płytą komorową poliwęglanową lub pleksi
  • dibondowe, wykończone płytą aluminiową kompozytową
  • winylowe, stosowane przede wszystkim w przypadku średnich i dużych reklam

Do oświetlenia kasetonów wykorzystuje się najczęściej specjalne energooszczędne, żywotne i trwałe moduły LED w wersji wodoodpornej, dlatego też mogą być one używane bez obaw na zewnątrz. Rodzaj i liczba modułów zależne są od powierzchni i kształtu reklamy – są one dobierane indywidualnie, dlatego też kaseton świetlny jest wtedy podświetlony w sposób równomierny, bez widocznych jaśniejszych i ciemniejszych smug.

Koszt wykonania tego rodzaju reklamy zależny jest od jej powierzchni i wykorzystanych materiałów – zwykle ceny rozpoczynają się od 600-700 złotych za metr kwadratowy.

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276