Rodzaje systemów wystawienniczych

Systemy wystawiennicze takie jak stojaki ekspozycyjne, stendy i roll-upy wykorzystywane są dzisiaj coraz częściej w prezentacji przekazu reklamowego oraz informacyjnego. Dzięki temu, że są one składane i mobilne, sprawdzają się najlepiej podczas różnego rodzaju eventów. Mogą być także ustawione przez siedzibą firmy. Możliwości ich wykorzystania są naprawdę bardzo szerokie!

Zainteresowanie systemami wystawienniczym jest obecnie coraz większe. Ta metoda promocji używana jest głównie w przestrzeniach publicznych, w których reklamodawcy chcą bliżej zaprezentować swoją ofertę czy przekazać inne informacje. Standy reklamowe, stojaki oraz roll-upy są obecnie wykorzystywane przede wszystkim podczas konferencji, szkoleń, targów, sympozjów, prezentacji, a także mogą być one wykorzystane przed restauracjami, kawiarniami, pubami, przed sklepami oraz innymi punktami, aby przybliżyć potencjalnym klientom ofertę.

Najważniejsze zalety standów, stojaków, roll-upów:

  • pozwalają na łatwe i szybkie stworzenie dużej przestrzeni informacyjnej czy reklamowej
  • mogą być wykończone dowolnymi grafikami zgodnie z życzeniem klienta
  • nośniki reklamy mogą być przenoszone bez problemu ze względu na swoje kompaktowe wymiary
  • w wybranych nośnikach reklamy istnieje możliwość zmiany grafiki na inną, co powoduje oszczędność pieniędzy

Rodzaje systemów wystawienniczych

Dzięki temu, że systemy te można zakupić obecnie w różnych wariantach, mogą Państwo dobrać je indywidualnie w zależności od zamierzonych celów marketingowych. W naszej ofercie dostępne są między innymi stojak reklamowy drewniany i aluminiowy, standy aluminiowe i kartonowe oraz roll-upy w różnych wariantach wymiarowych. W naszej ofercie dostępna jest także ścianka reklamowa, którą możemy wykonać dla Państwa w różnych wielkościach.

Nasi klienci często decyduj się obecnie na roll-up, ponieważ jest to nowoczesna i wygodna metoda prezentacji różnych. Przypomina on roletę, która chowana jest w specjalnej kasecie i rozwijana w celu prezentacji grafiki i treści. Do roll-upów dodajemy również specjalne torby transportowe, które ułatwiają ich przenoszenie.

Wykorzystujemy nowoczesne techniki druku do przygotowywania prezentowanych systemów wystawienniczych – dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że będą one prezentowały się atrakcyjnie dla oka i będą także wytrzymałe i trwałe.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów był zadowolony z tego, co możemy mu zaoferować. Właśnie dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i mamy nadzieję, że ud nam się również spełnić Państwa wymagania dotyczące naszych systemów wystawienniczych. Gwarantujemy także atrakcyjne ceny i szybką realizację zamówień.

W naszej ofercie znajdą Państwo również inne metody, dzięki którym można uzyskać optymalną efektywność w reklamie. Oferujemy kasetony podświetlane i tablice reklamowe, estetyczne litery 3D, wykonujemy oklejanie samochodów i witryn, także zajmujemy się prowadzeniem usług w zakresie tworzenia stron internetowych i sklepów oraz e-marketingu, reklamy w mediach masowych. Mogą u nas zamówić Państwo druki firmowe i gadżety reklamowe.

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów w miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Katowice oraz Łódź i w okolicznych miejscowościach. W razie dodatkowych pytań dotyczących naszych usług pozostajemy także do Państwa dyspozycji.

AFISZ ABC REKLAMY – standy, stojaki, roll-up Warszawa i inne kraje – jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276