Flagi reklamowe – wynieś swoją reklamę na wysokości

Od razu przyciągają wzrok, są bardzo eleganckie i do tego wcale nie potrzebują do efektownej prezentacji wiatru – flagi reklamowe są obecnie chętnie wybierane jako element tymczasowej oraz stałej reklamy zewnętrznej.

Flagi reklamowe są wykorzystywane w trakcie różnego rodzaju eventów, na przykład festiwali czy akcji promocyjnych, mogą być również zamontowane na stałe wokół firmy, aby już z daleka było widać jej logo, ponieważ to ono najczęściej umieszczane jest na materiale flagi.

Wykorzystuje się najczęściej flagi reklamowe takie jak:

  • flagi typu winder – flagi najczęściej używane jako przenośne, mają delikatnie zakrzywioną konstrukcję i wykańczane są solidnymi podstawami, dzięki czemu nie przesuwają się pod wpływem wiatru
  • flagi masztowe – mogą być wykonane w dowolnym rozmiarze i na każdy masz, dodatkowo wykończone poziomą belką pozwalają na prezentację flagi także podczas bezwietrznej pogody

Do produkcji flag stosuje się najczęściej technikę druku cyfrowego z wykorzystaniem specjalnych atramentów zapewniających nadrukom odporność na wodę, światło, promieniowanie UV, dzięki czemu nie są one narażone na blaknięcie. Materiał, który służy do produkcji flag, bazuje na tworzywach sztucznych, dlatego też jest lekki i efektownie powiewa na wietrze.

Jeżeli szukasz efektownego sposobu na zaprezentowanie swojej firmy, wybierz flagi – to reklama zewnętrzna, która przyciągnie uwagę potencjalnych klientów i pomoże ci w prowadzeniu skutecznych kampanii marketingowych.

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276