Kasetony reklamowe – świetlne

Skuteczna reklama zewnętrzna powinna działać zarówno w ciągu dnia, jak i również w nocy – wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów szukających nośników reklamy działających 24 godziny na dobę, oferujemy kasetony świetlne.

Wśród popularnych metod prowadzenia działań marketingowych w przestrzeni publicznej kasetony podświetlane cieszą się dzisiaj dużym zainteresowaniem wśród klientów. Najczęściej służą one do prezentacji logo i nazwy firmy, która decyduje się na tego rodzaju promocję. Nasza agencja jest w stanie wykonać je dla Państwa w różnych wariantach do wyboru.

Najważniejsze zalety kasetonów:

  • wyróżniają się atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądem i od razu przyciągają wzrok
  • dzięki podświetleniu ta reklama outdoor może działać przez 24 godziny na dobę, dlatego spełniają swoją rolę lepiej niż zwykły szyld reklamowy
  • za sprawą szerokiej gamy materiałów do wyboru i technik wykończeniowych mogą uzyskać dowolne wielkości, kształty i kolory
  • mogą być użytkowane we wnętrzach i na zewnątrz, ponieważ wyróżniają się odpornością na czynniki atmosferyczne

Dzięki tak wielu różnym atutom kaseton świetlny może stać się również bardzo dobrym pomysłem na promocję Państwa firmy. Dołożymy wszelkich starań, aby reklama świetlna LED tego rodzaju mogła spełnić wszystkie Państwa wymagania.

Rodzaje kasetonów reklamowych

Nasza agencja jest w stanie wykonać dla Państwa kaseton reklamowy w różnych wariantach do wyboru. Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, a dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa nośniki w różnych kształtach i wielkościach, płaskie i wyglądające jak reklama 3D.

Kasetony można podzielić na:

  • jednostronne
  • dwustronne

Najbardziej popularne konstrukcje reklamowe tego rodzaju powstają z połączenia lekkiego i wytrzymałego aluminium, które wykańczane są pleksi lub poliwęglanem, a także nowoczesne kasetony z płyt dibond, które dostępne w szerokiej gamie kolorów do wyboru, zarówno jako błyszczące, jak i matowe. Wykorzystujemy również wydruki do podświetleń typu BackLite. Prowadzimy również sprzedaż kasetonów z licem winylowym – wykorzystywane są przede wszystkim do większych formatów.

Oferowane przez nas kasetony podświetlane wykorzystują nowoczesne oświetlenie LED – wyróżnia się ono wysoką żywotnością i niskim poborem energii, dlatego też nośnik tego rodzaju będzie mógł posłużyć Państwu przez długi czas bez konieczności wymiany źródeł światła, a także jego użytkowanie nie będzie przekładało się na wysokie rachunki.

Najczęściej kasetony reklamowe montowane są na elewacjach budynków oraz na ścianach we wnętrzach, ale również mogą być one umiejscowione na specjalnych konstrukcjach. Nasza firma współpracuje z wypożyczalniami świadczącymi usługi podnośnikowe – dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać montaż na wysokości.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Nasza agencja AFISZ ABC REKLAMY zajmuje się kompleksowym wykonawstwem kasetonów świetlnych – oferujemy także inne reklamy podświetlane, które dopasowujemy indywidualnie do życzeń klientów. Oferujemy projektowanie graficzne reklam, posiadamy nowoczesne zaplecze do realizacji nośników, a także zajmujemy się dostawą i montażem.

Siedziba naszej agencji to miasto Warszawa – oferujemy również usługi w okolicznych miejscowościach. Ponadto z naszej obsługi mogą Państwo skorzystać w następujących miastach: Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Katowice oraz Łódź, gdzie działają nasze oddziały lokalne. Obsługujemy również okoliczne miejscowości.

AFISZ ABC REKLAMY – kasetony reklamowe Warszawa – zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276