Usługi podnośnikowe – montaż reklam

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług reklamowych, ale dla naszych klientów przygotowaliśmy także usługi dodatkowe, dzięki którym nasza oferta jest kompleksowa. Zaliczają się do nich również usługi podnośnikowe, które świadczymy we współpracy ze sprawdzonymi przez nas wypożyczalniami podnośników, co powoduje także, że możemy zapewnić naszym klientom tak atrakcyjne ceny.

Reklama zewnętrzna znajdująca się na wysokości jest w stanie od razu przyciągnąć wzrok potencjalnych klientów. Banery wiszące na w elewacjach i rusztowaniach, siatki rozwieszone pomiędzy budynkami, kasetony podświetlane oraz literki 3D umieszczone na ścianach na wysokości mają znacznie większą skuteczność. Właśnie dlatego naszym klientom oferujemy także usługi podnośnikowe z możliwością pracy na wysokości do 20 metrów.

Świadczone przez nas usługi podnośnikowe to głównie:

  • montaż reklamy zewnętrznej – banerów, billboardów, siatek, tablic, szyldów, liter, kasetonów podświetlanych i innego rodzaju
  • montaż konstrukcji pod reklamę zewnętrzną
  • wynajem podnośników w celach takich jak prace instalacyjne, blacharskie, pielęgnacja zieleni, odśnieżanie, wieszanie ozdób świątecznych, mycie elewacji, mycie okien na wysokości, prace dekarskie

Firmy, z którymi prowadzimy współpracę, wykorzystają nowoczesne podnośniki koszowe i podnośniki nożycowe, które mogą być użytkowane zarówno na zewnątrz, jak i również we wnętrzach, w których konieczne jest wykonanie montażu reklamy na wysokości.

Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo, dlatego też wybieramy do współpracy firmy świadczące swoje usługi zgodnie z przepisami prawa i zatrudniające pracowników posiadających uprawnienia UDT – Urzędu Dozoru Technicznego. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że prace będą wykonane prawidłowo.

Montaż reklamy na wysokości – profesjonalnie i tanio!

Naszym celem jest pełne zadowolenie klientów – gdy wobec tego chcą Państwo zdecydować się na montaż reklamy na wysokości, my będziemy mogli także zająć się sprawami montażowymi, wyręczając Państwa w poszukiwaniu odpowiedniej wypożyczalni podnośników.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w mieście Warszawa, gdzie znajduje się nasza siedziba, a także w innych miejscowościach: Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice, Gdańsk oraz Łódź. We wszystkich tych miejscowościach oferujemy Państwu także profesjonalne wsparcie w ramach usług podnośnikowych.

Gdy mają Państwo pytania związane z naszymi usługami, które obejmuj także wynajem zwyżek, pozostajemy całkowicie do dyspozycji.

Zapraszamy do wybrania naszych usług w agencji AFISZ abc reklamy!

Polecane artykuły:

INFOLINIA: +48 501 067 276